Volgend Nummer Snel, trendy, modern en spannend Culinair genieten van verfijnde smaken Koken met gevoel voor traditie Colofon Nummer 12 ligt vanaf 11 december in uw Albert Heijn- winkel AllerHande verschijnt twaalf keer per jaar. Gratis verkrijgbaar in alle Albert Heijn-winkels. Uitgever: Albert Heijn bv Zaandam Bladmanager: Rene Repko Redactiecoordinatie: Annet Bouman Advertentiecoordinatie: Wim Groot Assistentie en abonnementen: Marja van 't Veer Redactionele realisatie: Media Partners, Amstelveen Hoofdredacteur: Reijer Blankenspoor Art Director: Ger Schoolenaar Chefredacteur: Mieke van Laarhoven Redacteur: Rob van Erp Tanja Zetzema Vormgever: Ching Overbeek-Lee Redactieassistente: Petra Waaijer Accountmanager: Vibeke Duyff Technische coordinatie: Karl van der Vlies Met medewerking van: ABC Press, Sarah Altham, Mirjam Bakker, Wout Jan Balhuizen, Linda Bellaar Spruyt, Benelux Press, Hilda de Boer, Jeroen Dietz, Janine van Dijk, Lotti Elfferich, Cyn Ferdinandus, Sean Fitzpatrick, Willem Groeneveld, Roya Hamburger, Rik van der Heiden, Ellen Hendrikse, Sabrina Hessels, Herman Heuvink, Clara ten Houte de Lange, Nanny de Jager, Kamer 465, Frans Koene, Marjolein Koolhof, Karel Koolhoven, Anka Kresse, Janny van der Lee, Raya Lichansky, Manfred Meeuwig, Tineke Meirink, Bob Mulder, Bart Nieuwenhuijs, Ingmar Niezen, Ed Oswald, Roel Ottow, Fred Paai, Jan Willem Papo, Petey de Quay, Gijsbert Raadgever, Ingrid Robers, Scriptum, Ruud Slierings, Nel Stap, Stay Blink, Petra Steenkamer, Tony Stone Images, Otto Straatman, Hannah Tofts, Willemien Verkerk, Joost Visser, Marjolein Vonk, Sylvia Weve, Daan Wormsbecher, Paula Zuidhof Druk: Roto Smeets Etten Etten-Leur 1997 Media Partners Niets van deze uitgave mag, in welke vorm en op welke wijze dan ook, worden overgenomen zonder voorafgaande schriftelijke toestemming van de uitgever. Albert Heijn noch Media Partners kunnen aansprakelijk gesteld worden voor eventuele zet- of drukfouten. Kerst Genieten van elkaars gezelschap wordt extra leuk met lekker eten en drinken. En, voor een uitgebreid diner hoeft u geen uren in de keuken door te brengen. vier voor-, tussen-, hoofd- en nagerechten stel zelf uw ideale viergangenmenu samen, bijvoorbeeld vegetarisch of met mooie kant-en-klaarproducten extra feestelijke gourmet drie rollade-variaties gouden klassiekers vooraf zoete feesttoetjes Drie uitgelezen viergangenmenu's met bijzondere ingredienten AllerHande 139

Allerhande | 1997 | | pagina 139