I 3 Sun is de vaatwasspecialist. En om dit te blijven, werken wij nauw samen met fabrikanten van servies en glaswerk. Met Royal Leerdam bijvoorbeeld: een wereld- beroemd merk met oog voor de schoonheid van glas. Sun geeft u nu de kans zo'n schitterend servies te winnen, want we geven er maar liefst 250 weg. We houden graag een vinger aan de pols bij gebruikers van afwasmachines. Om onze serie vaatwasproducten optimaal af te kunnen stemmen op ieders wensen en eisen. Dus als u ook een vaatwasser in huis hebt of van plan bent er sSf u vriendelijk om de vragen in te vullen die op de binnenkort een aan te schaffen, dan vragen wij bon staan. Vervolgens hoeft u alleen de slagzin nog zo origineel mogelijk af te maken. En wie weet, siert het vorstelijke glasservies Bouquet binnenkort wel uw tafel! Trouwens, als Sun-gebruiker wint u altijd en zal uw kersttafel sowieso schitteren! Want binnenkort krijgt u bij aankoop van twee pakken Sun Tabletten, of van de actieverpakking Sun Micro met Sun Glansspoel, twee echte glazen Royal Leerdam-kandelaars helemaal gratis! Het ingetogen ontwerp van deze kandelaars is van de hand van de beroemde Nederlandse ontwerper Siem van der Marel. Kijk vanaf half november in de Sun-actie- verpakkingen in uw Albert Heijn-filiaal. Succes en alvast prettige feestdagen! Dc Vaatwasspecialist Het Sun-systeem biedt een reeks zorgvuldig op elkaar afgestemde producten die het beste resultaat garanderen. Uw glaswerk wordt net als de rest van de vaat weer stralend schoon met Sun. (Stuur onderstaande bon ingevuld voor 30 december a.s. aan: "Sun Glasserviesactie", Antwoordnummer 333,2900 VB Capelle a/d IJssel. U hoeft geen postzegel te plakken.) Voorletters: m/v Huisnr.: Plaatsnaam: Magnetron Achtemaam: Straat: Postcode: Geboortedatum: Welke van de volgende apparaten heeft u in huis? Vaatwasmachine Wasdroger Keramische kookplaat Welk van de volgende vaatwasprodukten gebruikt u meestal? Compact (micro) poeder Niet-compact poeder Tabletten Glansspoelmiddel Onthardingszout Machinereiniger Welk van de volgende merken gebruikt u? Sun Calgonit Dreft Ander merk Uit hoeveel personen bestaat uw huishouden? 1 2 3 4 5 6 6+ Maak de volgende slagzin zo origineel mogelijk af (maximaal 10 woorden): Als ik het glasservies win dan proost ik het eerst op: Indien u geen verdere informaiie wilt ontvangcn over servies en machine-afwasprodukten, zet u dan hier een kruisjc

Allerhande | 1997 | | pagina 123