kip en kipdelen Albert Heijn-drogist Vitamines en mineralen Brochure OVer Vraag'm gratis aan Aangepast en vernieuwd Bij de Nieuw boek De Albert Heijn-drogist heeft onlangs enkele veranderingen ondergaan. Hierdoor ontstond meer ruimte om de gtjj verschiilende soorten producten nog logischer te J presenteren. Nieuw in het assortiment zijn: Bisolbruis 600, een snel- en langdurig werkend bruistablet bij kriebel in de keel, 6 stuks, 12,95; multivitamines van Supradyn; VSM Optilan oogdruppels, 12,95; vitamine C-preparaten van verschiilende sterktes van Redoxon, vanaf 4,25. VSM komt met drie homeopathische kindergeneesmiddelen: Cinababy tegen darmkrampjes, Kinditherm tegen koorts en Chamodent tegen tand- en oorpijn, alle 8,95 voor 10 ml. Het homeopathische geneesmiddel VSM Prostalan Forte voor de prostaat, 34,95, is ook nieuw bij de Albert Heijn-drogist. Uit het bovenstaande kunt u afleiden dat de Albert Heijn drogist de nieuwste producten in huis heeft. Onze gediplomeerde drogist kan bovendien al uw vragen beantwoorden. Voor alle geneesmiddeien geldt: lees voor gebruik de bijsluiter. Verkrijgbaar bij Albert Heijn- winkels met drogisterijcounter. Het Voorlichtingsbureau voor de Voeding vond dat het tijd werd voor 'Een gezonde kijk op vitamines en mineralen'. Er zijn nu zoveel vitamine- en mineralensupplementen te koop, ook bij Albert Heijn (zie elders op deze pagina), dat daar weleens wat meer over verteld mag worden. Ook komen er steeds meer voedingsmiddelen op de markt waaraan vitamines en mineralen zijn toegevoegd. Maar er wordt veel meer besproken in dit handzame boekje. De dagelijkse voeding; vitamines en mineralen in de keuken; de relatie tnssen vitamines en mineralen en zaken als sport, vermageren, cosmetica en alcohol, en nog veel meer. 'Een gezonde kijk op vitamines en mineralen' kost 13,50. U kunt in het bezit komen van dit boekje door dit bedrag over te maken op gironummer 4323700 van het Voorlichtingsbureau voor de Voeding in Den Haag, onder vermelding van de titel en bestelnummer 161. Bij Productvoorlichting Pluimvee Vlees en Eieren is een nieuwe brochure uitge- kornen. De folder geeft pro- ductinformatie over kip en kipdelen. De bereidingstij- den zijn in een overzichte- lijke tabel opgenomen. De bereidingswijzen worden door symbolen als een braadpan, hapjespan, wok, koekenpan etc. duidelijk aangegeven. Ook de Consu- mentenbond werkte rnee aan deze brochure. Op de achterzijde staan praktische tips om verantwoord om te gaan met kip en kipdelen. De folder is gratis aan te vra gen bij de Productschappen Vee, Vlees en Eieren (PVE). Stuur een voldoende geffan- keerde briefkaart naar PVE - afdeling MES, Postbus 5805, 2280 HV Rijswijk. U krijgt de kipbrochure dan zo spoe- dig mogelijk thuisgestuurd. AllerHande 121

Allerhande | 1997 | | pagina 121