Vloeibaar Cover Girl Nieuwe kleuren 0 Uitslag AllerHande Vis-Quiz AllerHande N i e uws Albert Heijn en het milieu van Voile spaarkaarten voor porselein? Voortdurend zoekt Albert Heijn naar moge- lijkheden om het streven naar duurzaam- heid te integreren in het milieubeleid. In die zoektocht neemt Albert Heijn een aantal initiatieven dat tot een verantwoorder gebruik van natuurlijke hulpbronnen en productiemid- delen leidt. In deze AllerHande leest u daar onder andere over in het verhaal over varkens- vlees op bladzijde 78. Maar er is meer. Er zijn in totaal zo'n negen punten, die Albert Heijn binnen afzienbare termijn wil verbeteren. Dit zijn de items en de doelsteliingen in't kort: Terugdringen gebruik verpakkingsmateriaal (door preventie en hergebruik) 100% Registratie van de toepassing van gewasbeschermingsmiddelen (gecontroleerde teelt) Varkensvlees dat milieu- en diervriendelijker wordt geproduceerd (zie artikel op pagina 78) Uitbreiding van het assortiment biologische EKO-producten Gescheiden inzameling van bedrijfsafval Implementeren van milieuzorgsystemen bij de slagerijcentrales van Albert Heijn c Streven naar meer energiebesparing 'Aarde Waarde': het produceren op een meer milieu-, omgevings- en diervriendelijkere Magnetisch moo/ Continu een Vw luit uw ogen en stel u een Ly bos in de herfstzon voor. Goud, brons, rood, terra en soortgelijke tinten verwarmen uw blik. Het cosmeticamerk Cover Girl heeft deze najaars- tinten gevangen in lipstick en nagellak en er een mooie metal- licglans aan gegeven. De collec- tie kreeg de naam 'Magnetism' mee. De nieuwe kleuren heb- ben narnen als Liquid Gold (goud met een diepe schitte- ring), Rich Rust (terracotta met een vleugje glans) en Molten Bronze (glanzend bronsachtig goud). Naast lipstick (f 9,95) en nagellak (f 7,95) is er ook een oogschaduw (f 9,95) in de kleur Gold Dust (brons/goud met en zonder glans) en een lippenpot- lood (f 6,95) in de kleur Rich Rust Onder het motto Ask Cover Girl kunnen Internet- gebruikers Cover Girl bezoeken op de interactieve wereldwijde beautysite voor een persoonlijk make-up advies. Het adres is: http://www.covergirl.com. welgeurend toilet Als u aan het sparen bent voor het AH Porseleinservies, ver- geet dan niet dat de actie eindigt op 31 december 1997. Na deze datum kunt u de spaarkaarten niet meer inleveren. Dus, als u slim bent, begint u nu al met het inleveren van de kaar- ten voor het gewenste porselein, om straks de drukte (en het lange wach- ten op nabestellingen) v66r te zijn. mdat consumenten te kennen gaven niet zo gecharmeerd te zijn van vaste toiletblokken (ze wor- den kleverig en kruimelig en verliezen hun geur), komt Tolett met een vloei- bare variant: Tolett Flush. Bij elke spoeling wordt een gelijke dosis reinigende vloeistof afgegeven. Tussen de spoelingen door wordt de geur continu verspreid. Tolett Flush is er in drie geu- ren: Forest, Citrus en Ocean. De Tolett Flush startverpak- king (houder met vulling) kost/ 3,49, de navulverpak- king/2,99. Het culinaire verwenweekendje aan de Belgische kust, de hoofdprijs van de Vis-Quiz in AllerHande 7, is gewonnen door M. ten Hoorn in IJmuiden. Zo gezond als een vis' luidde de oplossing op zijn fraaie, met forellen opgesierde kaart. Er waren veel inzenders, heel veel, en bijna iedereen had de oplossing goed. Maar er kan er maar een de hoofdprijs winnen. Vijftig extra prijzen, het boek 'De smaak van de zee', zijn inmiddels naar de winnaars gestuurd. AllerHande 9

Allerhande | 1997 | | pagina 9