Haar in de war Kammen borstels Gemak voor ongemak Stylingproducten vo or elk model en voor elk haartype Er zijn veel verschillende stylingproducten, een ding hebben ze echter gemeen: ze houden uw haar langdurig in model. Albert Heijn heeft stylingproducten voor ieder haartype en elk kapsel. Gel beschermt vochtig haar tegen warmtebronnen als een fohn of krultang en geeft volume. Door wat gel in droog haar te kneden, krijgt het glans. En met moderne gelsprays kunt u uw haar modelle- ren zonder dat het plakkerig wordt. Hebt u dun, fijn haar en 'vervliegf uw kapsel bij een zuchtje wind? Dan geeft een stylingmousse volume en maakt het haar beter han- teerbaar. Bovendien bevat het verzorgende ingredienten die het haar beschermen tegen uitdroging. Voor extra volume verdeelt u de mousse over het haar en fohnt het met vooroverhangend hoofd. Is uw haar onwillig en droog, probeer dan eens een haarwax. De geconcentreerde formule zorgt voor een lang houdbare, zachte en sluike haardracht. Na het haar te hebben gemodelleerd, brengt u de wax aan. Wrijf de wax voor gebruik even warm tussen uw handen, dan verdeelt het zich gemakkelijker over uw haar. Ook haarsprays zijn in veel varianten verkrijgbaar. Sommige sprays zorgen voor stevigheid en houden het haar langdurig in mc^1 Andere geven een fijne nevel die ingredienten bevat die het haar verzorgen en in model houden. Verdeel een spray altijd gelijkmatig over het haar, hiermee voorkomt u dat het haar plakkerig en dof wordt. U vindt deze haarverzorgingsproducten onder meer van de merken: Albert Heijn eigen merk, Euro Shopper, Andrelon, Nivea en Elseve. J M |*S23"'- a het wassen van uw haar gebruikt u het beste een kam om de klitten uit het nog vochtige haar te verwijderen. Gebruik hiervoor een kunststof kam met afgeronde tanden. Droog haar behandelt u het best met een borstel. Hierdoor wordt de hoofdhuid gemasseerd, wordt het natuur- lijke huidvet door het haar gemengd en worden huidschilfertjes losgehaald. Let op: een te harde borstel irriteert de hoofdhuid en beschadigt het haar. Een goede borstel heeft flexibele haartjes of stekels, die zich gemakkelijk door het haar laten glijden. Zowel kammen als borstels kunt u reinigen door ze in een sopje van lauwwarm water en wat milde shampoo te dompelen en aan de lucht te laten drogen. Assortiment vergroot aandverband. inlegkruisjes en tampons van het Albert Heijn eigen merk onder- gingen kort geleden een uiterlijke aanpassing. De verpakking van alle producten werd kleuriger en kreeg een andere, ingetogener uitstraling. Wat de inhoud betreft: twee nieuwe varianten werden toegevoegd. AH Maandverband Ultra Dun Super (3 mm is er nu ook zonder vleugels. AH Maandverband Maxi (8 mm ®@@®j heeft een extra zachte toplaag en is uitermate geschikt om de nacht mee door te komen. De al bestaande maandverbanden in het assortiment kregen een nog comforta- belere vorm en een zachtere toplaag. De twee soorten tampons kregen niet alleen een nieuwe verpakking, maar worden nu ook individueel in cellofaantjes van andere kleuren verpakt, zodat vergissen niet meer mogelijk is. Tampons Normaal zit in een geel cellofaan, Super in een paars. Alles bij elkaar een zeer compleet pakket artikelen waarin iedere vrouw de producten van haar gading moet kunnen vinden. AllerHande 61

Allerhande | 1997 | | pagina 61