Krings heeft bijzondere vruchten voor u geplukt en uitgeperst. En daar plukt u dan weer de vruchten van. Dat sap een lekker en gezond altematlef is voorfris, hoeven we u niet te vertellen. Bijna iedereen in Nederland drinkt wel eens appel- of sinaasappelsap. Maar meestal blljft het daar dan wel zo'n beetje bij. Alsof er geen andere mogelijkheden zijn om de heerlljkste sapjes te maken. Bij Krings hebben ze dat laatste al lang in de gaten. Vruchtensap van Krings is dan ook altljd bijzonder En niet alleen bijzonder lekker en van bijzonder fruit gemaakt, maar ook nog bijzonder goed. Het beste van het beste, het lekkerste van het lekkerste In een pak En Krings gaat nog een stapje verder om u de vruchten te laten plukken, van zijn streven naar kwaliteit. Door niet aileen vruchtensappen te maken. Maar ook groentesappen. En die zijn helemaai anders dan anders. Maar toch gewoon in uw Albert Heijn-winkel te koop. Zuilen we het hele rijtje van Krings even doomemen? Daar is in de eerste plaats Krings Multivruchtensap. Een uitgekiende melange van appel, sinaasappel, mandarijn, abrikoos, perzik, passievrucht, banaan, ananas, citroen en peer Erg lekker is ook Krings Maracujanektar; sap van de passievrucht, die ook heel geschikt is om mee te mixen. Verfrissend bnders is ver der de Krings Zwarte Bessennektar; met 25 procent sapaandeei. En dan: het pure Krings Groentesap, vervaar- digd uit 9 verschillende groenten en op smaak gebracht met kruiden en iets zeezout. Zeer aan te bevelen ten- slotte is Krings Wortelsap, een verrukkelijke drank met weinig calorieen en een hoog gehalte aan natuurlijke provitamine A Als u nou weer eens een sapje zoekt in de winkel, let dan eens op' de naam Krings. Alleen, pas op! U loopt het risico dat u nooit meer iets anders wilt.

Allerhande | 1997 | | pagina 35