Volgend Nummer pie's en quiches Heerlijke geuren oven Zoete taarten uit de Grenzeloos lekker: uit alle windstreken Colofon AllerHande verschijnt twaalf keer per jaar. Gratis verkrijgbaar in alle Albert Heijn-winkels. Met medewerking van: Mirjam Bakker, Wout Jan Balhuizen, Linda Bellaar Spruyt, Silene Boersma, George Burggraaf, Jeroen Dietz, Janine van Dijk, Lotti Elfferich, Kea Engbers, Cyn Ferdinandus, Sean Fitzpatrick, Owen Franken, Kasla Gatrouska, Willem Groeneveld, Roya Hamburger, Rik van der Heiden, Sabrina Hessels, Herman Heuvink, Ron Hof, Clara ten Houte de Lange, Nanny de Jager, Ingrid Joustra, Kamer 465, Frans Koene, Marjolein Koolhof, Hans Moltzer, Bob Mulder, Bart Nieuwenhuijs, Ingmar Niezen, Pieter Ouddeken, Fred Paai, Jan Willem Papo, Petey de Quay, Gijsbert Raadgever, Scriptum, Ruud Slierings, Nicolline van der Spek, Mary Stottelaar, Otto Straatman, Joost Visser, Louis Visser, Charlotte Vonk, Daan Wormsbecher, Paula Zuidhof Druk: Roto Smeets Etten, Etten-Leur 1997 Media Partners Niets van deze uitgave mag, in welke vorm en op welke wijze dan ook, worden overgenomen zonder voorafgaande schriftelijke toestemming van de uitgever. Albert Heijn noch Media Partners kunnen aansprakelijk gesteld worden voor eventuele zet- of drukfouten. Wat dacht u van een onvervalste Zwitserse worteltjestaart? Of een Engelse vruchtenkwarktaart? Dat zijn nog eens 'oven'heerlijke geuren! Hartige taarten in vele varianten, met en zonder vlees AllerHande 103 Uitgever: Albert Heijn bv Zaandam Bladmanager: Rene Repko Redactie-coordinatie: Annet Bouman Advertentie-coordinatie: Wim Groot Assistentie en abonnementen: Marja van't Veer Redactionele realisatie: Media Partners, Amstelveen Hoofdredacteur: Reijer Blankenspoor Art Director: Ger Schoolenaar Chefredacteur: Mieke van Laarhoven Redacteur: Rob van Erp Tanja Zetzema Vormgever: Ching Overbeek-Lee Redactie-assistente: Petra Waaijer Accountmanager: Vibeke Duyff Technische coordinatie: Karl van der Vlies Vijf internationale gerechten, die een ding gemeen hebben: ze komen allemaal uit de oven!

Allerhande | 1997 | | pagina 103