heerlijk Euro Shopper snoepgoedl Ietsje kleiner en van smaa Porselein snel bestellen Voor een kleurige lente Pitloze druiven Waren kleinere druiven vroeger een teken van 'mindere kwaliteit', tegenwoordig is het juist het kenmerk van pitloze druiven en deze zijn heerlijk van smaak. Ideaal is ook hun lekker dunne schil. Orndat ze pitloos zijn is het natuurlijk een ideale kinder- vrucht. Bij Albert Heijn vindt u ze op de groente- en fruitafdeling onder de naam Thompson Seedless. Deze topdruif wordt op de Peleponnesos, in de buurt van Korinthe, verbouwd. De combinatie van bodemgesteld- heid, klimaat en de zeer speciale knip- en snoeitechniek geven'm een exclusieve kwa liteit en daar mag best ietsje meer voor wor- den betaald. Op het handvat staat 'zonder pit', om misverstanden te voorkomen. Plant nu bloembollen De porseleinactie loopt op z'n eind. Om de grote menigte voor te zijn en niet te lang op het gewenste porselein te hoeven wachten, is het verstandig snel uw zegels en bestel- lingen in te leveren. De laatste twee nieuwe porseleinproduc- ten zijn twee ovenvaste schotels, een groot model en een kleiner model. De verkoopprijs bij Albert Heijn is respectieve- lijk/ 49,95 en/ 44,95. Met een voile spaarkaart hoeftvoor de grote ovenvaste CADEAUCHEQUE MET GEVOEL Het lijken wel cadeaucheques! Nieuw bij Albert Heijn: 'Cadeaucheques'. Eigenlijk zijn het wenskaarten. Er zijn maar liefst 32 serieuze, lieve, aardige, gekke of grappige teksten. De gever weet er altijd wel een toepasselijke uit te halen, de ontvanger zal er altijd blij mee zijn. Een paar voorbeelden: Cadeaucheque voor een avondje uit, - voor een knuffel, - voor een boswandeling - voor een partijtje golf. De kaarten kosten 3,25 per stuk, indusief leuke envelop. Wilt u in de lente van 1998 een kleur- rijke bloementuin, dan mogen bloem bollen niet ontbreken op uw boodschappenlijstje. Bij Sir Albert's Garden vindt u ze volop. U kunt kiezen uit vele met een voordelige garantie op een tuin vol bloemen. Sir Albert's Gar den houdt ook rekening met de hui- dige bloementrends in de tuin, op het balkon en het terras. Neem nu de bloembol van het jaar 1997, de botanische geel- witte tulp Tarda, die gewoon in de grond mag blijven zitten. Prijzen varieren van 3,95 tot 9,95 per verpakking. De bloembollen voldoen aan de strenge eisen van het Keurmerk Bloembollen. Als u meedoet aan de rebus/slagzm- wedstrijd van Sir Albert's Garden maakt u kans op een rondvlucht met aanslui- tend een volledig weekendarrangement in een vijfsterrenhotel voor twee personen en een bezoek aan de Keukenhof en het jaarlijkse bloemencorso in deze omgeving. Er zijn ook zeer aantrekkelijke tweede en derde prijzen. Pak als u uw lente-tuin '98 samenstelt schaal slechts 39,95 te worden betaald, met twee spaarkaarten maar 29,95. De kleine oven vaste schaal kost 34,95 met een kaart en 24,95 met twee kaarten. Wel goed poetsen Euro Shopper blijft aan de weg timmeren, op elke afdeling van Albert Heijn. Van de inmiddels vertrouwde kwaliteit zijn nu ook diverse soorten snoepgoed verkrijgbaar. Het gaat om in een chocoladejasje gehulde pinda's (250 g, 2,79), Engelse drop (400 g, 1,49), keelpastilles salmiak (150 g,/ 1,19), pepermunt (200 g, 1,19), vanillespek- ken (250 g,/1,89) en winegums (450 g, 2,99). Snoepgoed voor alle leeftijden, dunkt ons. Maar het devies blijft: na het snoepen wel goed de tanden poetsen! meteen een deelnameformulier mee. In AllerHande Nieuws wordt aandacht besteed aan nieuwe producten bij Albert Heijn en aan nieuwtjes en wetenswaardigheden uit de wereld van lekker eten en drinken. Informatie over beurzen, tentoonstellingen, nieuwe uitgaven, cursussen en andere activiteiten op dit terrein is welkom bij: Redactie AllerHande Nieuws, Postbus 9500,1180 MM Amstelveen. Tijd voor de laatste artikelen... tijd voor het inleveren van de zegels!

Allerhande | 1997 | | pagina 7