AH Huistraiteur Napolitanasaus Een traditioneel bereide saus met o.a. verse tomaat. Door er rul gehakt aan toe te voegen krijgt u een heerlijke bolognesesaus. kilocalorieen 35, eiwit I, vet 1,5, koolhydraten 5 Knorr Finessesaus Vis-Dille Een saus met een zachte dille- smaak, Lekker bij gestoofde kabeljauw- of zalmmoot. Is ook te gebruiken als basis voor een visragout met bij- voorbeeld gekookte garnalen. kilocalorieen 80, eiwit 2, vet 5, koolhydraten 8 Maggi Witte-Wijnsaus Deze saus met een delicate witte-wijnsmaak is lekker bij alle soorten gestoofde of gepocheerde vis en kalfsvlees. kilocalorieen 90, eiwit I, vet 5, koolhydraten I I Maggi Room-Cognacsaus Heerlijke voile saus bij aller- lei soorten wild of biefstuk. En bijzonder met scampi's over tagliatelle. kilocalorieen 100, eiwit 2, vet 6, koolhydraten 8 Calve Exoticsaus Deze frisse lichtzoete saus geeft gebakken kipdrum- sticks of kippenpoten een exotisch tintje. Serveer de saus eens bij gegrilde zalm- of garnalenspiezen. kilocalorieen 100, eiwit 0, vet 0, koolhydraten 25 AH Huistraiteur Kaassaus Een romige en pittige saus van peccorino, cheddar, room en mosterd. Lekker bij groenten. kilocalorieen I 10, eiwit 3,5, vet 8,5, koolhydraten 8,5 Knorr Finessesaus Peper-Ui Kruidige saus bij biefstuk, kip, kalkoenfilet en heel bijzonder over broccoli of witlof. kilocalorieen I 10, eiwit 2, vet 8, koolhydraten 8 Knorr Finessesaus Champignon-Bacon Lekkere hartige en toch romige saus bij varkenshaas, varkens- of kipfilet. Maar ook een smakelijke pastasaus. kilocalorieen 140, eiwit 2, vet 10, koolhydraten I I Knorr Finessesaus Kerrie-Mango Heerlijke zoetpittige saus voor kip, kalkoen, lamsvlees of gehaktballetjes, Smaakt goed bij diverse groenten als witte of groene kool. kilocalorieen 140, eiwit 2, vet 8, koolhydraten 15 Knorr Finessesaus Room-Basilicum Een romige saus, met een fijne basilicumsmaak, voor over pasta en ook heel lekker bij varkenshaas, kalfsvlees of zalm. kilocalorieen 140, eiwit 2, vet I I, koolhydraten 10 Mona Paprikaroomsaus Een romige saus met paprika's op basis van creme fraiche. Lekker bij kip en kalkoen. kilocalorieen 140, eiwit 3, vet II, koolhydraten 7 Voedingswaarden per 100 ml bereide saus Mona Verse Peper-Roomsaus Een pittige kant-en-klare saus voor al uw gevogelte- en wildgerechten. Maar ook heel bijzonder bij alle soor ten (Argentijns) rundvlees. kilocalorieen 140, eiwit 3, vet I Ikoolhydraten 7 Mona Verse Champignon-Roomsaus Een kant-en-klare romige saus die u alleen hoeft op te warmen. Heerlijk over de pasta en lekker bij allerlei soorten rund-, lams en varkensvlees. Dit geldt ook voor Mona Paprikaroomsaus. kilocalorieen 140, eiwit 3, vet II, koolhydraten 7 Knorr Finessesaus Kaas-Tuinkruiden Fijne kaassaus met frisse tuinkruiden voor bijvoorbeeld over de broccoli of witlof. Kan ook bij kip of kalkoen. kilocalorieen 150, eiwit 4, vet 10, koolhydraten 9 Calve Groene-Pepersaus Pittige kant-en-klare saus, vooral smakelijk bij gegrild rundvlees of als sausje bij gourmet of fondue. Probeer deze saus eens bij een gepofte aardappel. kilocalorieen 220, eiwit 0, vet 21, koolhydraten 9 AllerHande 25

Allerhande | 1997 | | pagina 25