Volgend Nummer wijnlanden Lekkere borrelhapjes De nieuwe weer Natuurlijk wordt er ook volop gekookt in AllerHande 9 Colofon NUMMER 9 LIGT VANAF 25 SEPTEMBER IN UW ALBERT HEIJN-WINKEL AllerHande verschijnt twaalf keer per jaar. Gratis verkrijgbaar in alle Albert Heijn-winkels. Uitgever: Albert Heijn bv Zaandam Bladmanager: Rene Repko Redactie-coordinatie: Annet Bouman Advertentie-coordinatie: Wim Groot Assistentie en abonnementen: Marja van't Veer Redactionele realisatie: Media Partners, Amstelveen Hoofdredacteur: Reijer Blankenspoor Art Director: Ger Schoolenaar Chefredacteur: Mieke van Laarhoven Redacteur: Tanja Zetzema Vormgever: Ching Overbeek-Lee Redactie-assistente: Petra Waaijer Accountmanager: Vibeke Duyff Technische coordinate: Karl van der Vlies Met medewerking van: Mirjam Bakker, Benelux Press, Hilda de Boer, Florine Boucher, Wendelien Daan, Jeroen Dietz, Janine van Dijk, Annelene van Eijndhoven, Kea Engbers, Owen Franken, Roya Hamburger, Wim Heesakkers, Rik van der Heiden, Herman Heuvink, Clara ten Houte de Lange, Nanny de Jager, Ingrid Joustra, Kamer 465, Frans Koene, Anka Kresse, Rianne Landstra, Rob Ligthart, David Lindsey, Manfred Meeuwing, Tineke Meirink, Annelies Morris, Bart Nieuwenhuijs, Ingmar Niezen, Het Ornament, Jan Willem Papo, Petey de Quay, Gijsbert Raadgever, Tobias Reymond, Scriptum, Ruud Slierings, Nel Stap, Mary Stottelaar, Studio voor Fotografie, Tony Stone Images, Carel Verduin, Charlotte Vonk, Sylvia Weve Druk: Rotogravure Etten, Etten-Leur 1997 Media Partners Niets van deze uitgave mag, in welke vorm en op welke wijze dan ook, worden overgenomen zonder voorafgaande schriftelijke toestemming van de uitgever. Albert Heijn noch Media Partners kunnen aansprakelijk gesteld worden voor eventuele zet- of drukfouten. Voor bij het aperitief If Recepten, geinspireerd op de 'kunsten' van twee legendarische meesterkoks If Vljf originele, makkelijke eenpansgerechten I De Loue-kip in vele verrukkelijke variaties Maak uitgebreid kennis met druiven, wijngebieden, namen en smaken van wijnen in Nieuw-Zeeland, Australie en California. Menige wijnstreek kent een verrassend rijke traditie, maar toch zijn ze hier nog tamelijk onbekend. AllerHande 87

Allerhande | 1997 | | pagina 87