Lekker vers en toch makkelijk zorgvuldige selectie van de ingredienten. Zo is alleen het beste fruit goed genoeg voor de fruitsalades en de verse vruchtensappen. En bij de bereiding van de gerechten staat de kwaliteit voorop. Voor de AH Huistrai- teur komt houdbaarheid op de tweede plaats. Deze pro- ducten zijn dan ook net zo smakelijk en vers alsof u ze zelf hebt bereid met verse ingredienten. Zo proeft u in de Italiaanse tomatensoep de krachtige smaak van verse basilicum. Zelf samenstellen Het assortiment van de AH Huistraiteur bestaat uit een keur aan producten. Met een van de complete maaltijden (zoals de witlofschotel met ham en kaas of de penne met peultjes en broccoli) hebt u in een handomdraai een lekkere maaltijd met verse groenten. Het assorti ment bevat ook vers bereide soepen, zoals de heerlijke zalm-dillesoep, diverse royaal belegde pizza's, verse pasta's, hartige taarten. sauzen, rijstgerechten, sala- des en allerlei groente- schotels zoals Italiaanse en Indonesische groenten. Daar- mee biedt Albert Heijn u alle gelegenheid om naar eigen smaak een maaltijd samen te stellen. U kunt bijvoor- beeld van de verschillende soorten groenten een Itali aanse ratatouille maken. Om u behulpzaam te zijn bij het samenstellen van een complete maaltijd vermeldt de AH Huistraiteur maaltijd- tips op de verpakking. Zo luidt de tip op de lasagna om er verse salade bij te ser- veren om de maaltijd te completeren. Voor de lek kere trek biedt de AH Huistraiteur een serie pittige snacks, zoals bijvoorbeeld gevulde tortilla's. En met de diverse heerlijke sandwiches zoals die met kaassalade en sla, kunt u lekker lunchen als u bijvoorbeeld onderweg bent. Liefhebbers van fruit kunnen hun hart ophalen aan de verrukkelijke verse vruchtensalades en een aan- tal verse vruchtensappen. Vers Italiaans Wie lekker Italiaans wil eten, heeft een royale keuze aan gerechten in het assorti ment van de AH Huistrai teur. Allereerst een aantal verse pasta's, zoals taglia- telle en de met ricotta en spinazie gevulde torteloni. ledereen die wel eens verse pasta heeft gegeten, weet dat de smaak daarvan stukken rijker is dan die van gedroogde pasta. Deze pasta kunt u bijvoorbeeld combi- neren met de overheerlijke Napolitanasaus, een Itali aanse groentesaus waaraan u zelf nog losgebakken gehakt toe kunt voegen. Of combineer de pasta met vers bereide pesto, de niet te versmaden combinatie van verse basilicum, Parrne- zaanse kaas, pijnboompit- ten, knoflook en olijfolie. Verder kunt u kiezen voor een lekkere Ravioli Rossi, dat typische Italiaanse gerecht en een Italiaanse groente- schotel waarin onder andere aubergine, tomaat, paprika, courgette en ui zijn verwerkt en die gekruid is met tijm. Deze schotel is niet alleen lekker om warm te eten maar ook koud met bijvoorbeeld ciabattabrood. Uiteraard vindt u ook een aantal lekkere pizza's in het assortiment van de AH Huistraiteur. Die zijn niet alleen geschikt als maaltijd, maar ook lekker als snack. Pizza Umbrie, de pizza van de maand, is onder andere belegd met de pittige peppe- roni en chorizo en zonge- droogde tomaatjes die zo lekker sterk van smaak zijn. Ook bij de Italiaanse tomatensoep proeft en ruikt u de Italiaanse keuken. Want deze is bereid met verse tomaten en gekruid met verse basilicum. Er is ook een echte Italiaanse salade opgenomen in het assortiment van de AH Huistraiteur. Daarbij zijn tomaten gecombineerd met onder andere mozzarella en kappertjes. NIET IN ELKE WINKEL U vindt de gerechten van de AH Huistraiteur in de koelvitrine bij de groenteafdeling. Het uitgebreide assortiment is echter niet in alle Albert Heijn-winkels compleet verkrijgbaar. Verse fruitsalades op maat gesneden. Dippen op niveau met pesto, guacomole of een heerlijke kaassaus.

Allerhande | 1997 | | pagina 76