NieUW van de Verse tagliatelle, tomatensoep met verse basilicum en lekkere salades van vers fruit: het zijn maar een paar van de lekkerste verse gerechten uit het nieuwe assortiment van de AH Huistraiteur. Op dit moment zijn er bereide gerechten die net zo smaken (of nog beter!) als wanneer u zelf uitgebreid zou gaan koken. MEEGAAN MET HET SEIZOEN U zult steeds andere gerechten vin- den in het assortiment van de AH Huistraiteur. Want in elk seizoen zijn er weer andere soorten groen- ten en fruit. Zo zal er in het asperge- seizoen extra aandacht worden besteed aan deze groente. Ook in het wildseizoen en rond de kerst komen er speciale gerechten. waliteit staat bij Albert Heijn hoog in het vaandel. Er wordt niets nagelaten om ervoor te zorgen dat de kwaliteit van de producten optimaal is. Dit geldt bijvoorbeeld voor alle panklare groenten die u in de winkel aantreft. De groenten die daarvoor worden gebruikt, worden streng geselecteerd en met de grootst mogelijke zorg verwerkt en verpakt. Zo waakt Albert Heijn ervoor dat gemak niet ten koste gaat van kwaliteit en versheid. Gemengde sla is dan ook net zo lekker en vers als de sla die u zelf wast. AH Huistraiteur Ook voor het assortiment van de AH Huistraiteur geldt dat gemak en kwaliteit hand in hand gaan. Of u nu kiest voor een complete maaltijd, een hartige taart of een van de salades, deze zijn stuk voor stuk lekker en vers. Dat komt omdat men er diezelfde grote zorg aan besteedt als aan panklare groenten. Dit begint met een Gemak, kwaliteit en versheid gaan somen "XT* WC.I.UR, IVVV'JIIICII CI. K AH Huistraiteur AH Pizza verdura. De producten van de AH Huistraiteur zijn herkenbaar aan een 'etiket' in de vorm van een zwarte lei, waarop in 'krijtletters' de naam van het product staat geschreven. Dat hapt heerlijk weg: AH Pizza salami of

Allerhande | 1997 | | pagina 75