naar 'mm P 1 Exclusieve Air Miles Italie! lijk. De kamers hebben tele- foon, radio, tv, minibar en airco, bad of douche en toi let. In het hotelrestaurant krijgt u een diner aangebo- den. Omdat het restaurant op woensdag gesloten is, wordt geadviseerd bij aan- komst in het hotel aan te geven op welke avond men het diner wenst te gebrui- ken. Genoemde prijzen zijn exclusief reserveringskos- ten, transfer, Stichting Garantiefonds Reisgelden, luchthavenbelastingen, Pas senger Service Charge en eventuele toeslagen voor verschillende vertrekperio- des. Dit arrangement is samengesteld door Holland International. Meer informatie? Voor meer informatie over de ver- trekdata, reisduur, kinder- kortingen en speciale boe- kingsvoorwaarden belt u met Air Miles Klantenservice (023) 56 99 111, keuze 3. AllerHande 71 ent u door dit num- mer van AllerHande in een romantische Italie- stemming gebracht? Ga er dan eens snel een kijkje nemen! Voor spaarders van Air Miles heeft AllerHande nu de Miles Money-actie: een spectaculaire korting op I<LM-vliegreizen naar vier van de indrukwekkendste steden. Met een overvloed aan kunst, zoals wereld- beroemde sculpturen, schilderijen en architectoni- sche hoogtepunten uit onder andere de Romeinse tijd en de Renaissance. Met een natuur zoals alleen de Laars van Europa u bieden kan. En natuurlijk is er die fenomenale, gevarieerde Italiaanse keuken, waarover u in dit nummer al het een en ander hebt kunnen lezen... Het ligt allemaal bin- nen uw bereik, dankzij vier bijzondere Miles Money- aanbiedingen van Air Miles. Speciaal Air Miies-hotel- arrangement in Rome Vier dagen in Rome, drie overnachtingen op basis van logies/ontbijt in het vierster- renhotel Napoleon en een viergangendiner, samen voor 475,- per persoon op basis van een tweepersoons- kanier (exclusief de vlieg- reis). Lijkt u dat iets? In vier dagen kunt u heel wat bezienswaardigheden bekij- ken, maar Rome is ook de stad om heerlijk te flaneren, de stad van de terrassen. De stad telt talloze restaurants, van volks tot formeel en van traditioneel tot toeristisch. U kunt zelf op ontdekkingsreis maar zich ook inschrijven voor excursies. Hotel Napo leon ligt aan een van Romes karakteristieke pleinen: het piazza Vittorio Emanuelle met winkelgalerijen en een ochtendmarkt. Het hotel is in klas- BEL SNEL AIR MILES KLANTENSERVICE (023) 56 99 1 11, KEUZE 3 EN RESERVEER Venetie 200 Air Miles en vanaf f 299,- Rome 350 Air Miles en vanaf f 299,- Turijn 200 Air Miles en vanaf f 199,- Bologne 200 Air Miles en vanaf f 199,- sieke stijl ingericht, de bedie- ning vriende- lijken persoon- Tussen 28 augustus en 31 oktober 1997 dienen uw heen- en terugvlucht plaats te vinden. U kunt boeken vanaf 56 dagen voor retour- datum en minimaal 7 dagen voor uw vertrekdatum. Uw ticket is maximaal 30 dagen geldig. Wacht niet te lang want er is een beperkt aantal plaatsen beschikbaar. In de wolken met muziek Air Miles sparen betekent meer dan alleen reductie op vliegreizen. Met Air Miles naar live klassieke muziek in het Amsterdamse Concert- gebouw, lijkt u dat bijvoor- beeld wat? De AVRO en het Amsterdamse Concertge- bouw organiseren vierender- tig zondagochtendconcerten van het hoogste niveau. De concerten beginnen om 11.00 uur en worden recht- streeks uitgezonden op Radio 4. U, als spaarder van Air Miles, kunt een concert in de Grote Zaal bijwo- nen voor 75 Air Miles per persoon. Er is voor elk wat wils. Om in de stemming te blijven: de concerten met een Italiaans tintje: 31 augustus 1997 Rossini (Radio Filharmonisch Or- kest), 7 September Scarlatti (11 Seminario Musicale), 8 maart 1998 Vivaldi Frei- burger Barok-orchester), 10 mei Locatelli (Amster damse Bach Solisten), 24 mei Geminiani (L'Europa Galante) en 28 juni Itali aanse filmmuziek (Metropole Orkest). Het toegangs- bewijs dat u in rail voor uw 75 Air Miles krijgt, geeft u na het concert 50% korting op de musea aan het Museumplein. Meer informatie? Kijkop RTL4 text pagina 350. Kaar- ten bestelt u via de Air Miles Klantenservice, telefoon: (023) 56 99 233.

Allerhande | 1997 | | pagina 71