reden Alleen voor Met en zonder Kruidentheeen /I met diploma VIJF THEE-TIPS Met al deze nuttige bijwerkingen is de smaak natuurlijk niet onbelangrijk. Een zakje zoethoutthee bij een zakje gewone thee in een pot geeft uw dagelijkse thee een verrassend accent. Een iekkere combinatie is een zakje zoethoutthee met een zakje muntthee in een pot. Muntthee, dubbel zo sterk gezet als normaal, is koud geserveerd een prima dorstlesser zonder kilocalorieen. Verkouden? Kamillethee kan ook gebruikt worden om rnee te stomen. Haar een beetje blonder? Spoel het na met kamillethee. baby's 's Lands grootste kruidenier let ook op de allerkleinsten en zo heeft Albert Heijn ook opvolgvoeding voor zuigelingen. Voeding voor baby's van 6 tot 12 maanden die helemaal probleemloos door het leven gaan en voor baby's die nog weleens ergens last van kunnen hebben. Die soms moeten spugen of krampjes hebben. Een vrij nieuw product bij Albert Heijn is Frisovom 2, een voeding voor baby's van 6 tot 12 maanden met dergelijke probleempjes. Van het- zelfde merk is er ook Frisomel, bedoeld voor 'makkelijke' baby's. Het andere grote merk op deze afde- ling is Nutrilon Plus. Ook zij voeren producten voor elke lieve baby. Meng voor een dubbele sand wich 12 bakje mascarpone (a 250 g, Polenghi) met 1 uitge- perst teentje knoflook, 1 4 zakje fijngeknipte bieslook, enkele druppels zout en peper. Besmeer hiermee 3 sneetjes bruin casino- brood waarvan de korstjes zijn afgesneden. Beleg 1 sneetje met t 4 pakje flinterdun gesneden kipfilet (a ca. 100 g). Leg hierop een tweede sneetje met de besmeerde kant boven. Leg hierop 14 in repen gesneden gele paprika. Leg het laatste sneetje met de besmeerde kant onder erop en snijd de sandwich diago- naal doormidden. In een Albert Heijn-winkel met een drogisterij-afde- ling, achter de balie bij de klantenservice, vindt u een gediplomeerd drogist of een assistent-drogist bij wie u met vragen over geneesmiddelen terechtkunt. Ze heb ben tenslotte niet voor niets een zware opleiding tot drogist gevolgd. Of het nu een hoestdrankje voor de kinderen is, of - goed om te weten in deze tijd - een doeltreffend middel tegen muggen, een homeopa- thisch middel, een vitaminepreparaat of voedingssup- plement, voor vele ongemakken vindt u een passend medicijn. Nu al in bijna 200 Albert Heijn-winkels. AllerHande 69

Allerhande | 1997 | | pagina 69