Zeep muggenbeten sprankelen Korte metten Ogen die zonder met AllerHande Beauty Heel huidvriendelijk ater en zeep is een oude en ver- trouwde manier om talg, zweet en bacterien van lichaam en gezicht te verwij- deren. Maar het gebruik van zeep kan ook nadelen geven. Naast vuil worden tevens huidvetten verwijderd en de zuurmantel van de huid aangetast. Deze zuurmantel bestaat uit een filmpje van talg- en zweetaf- scheiding dat rijk is aan water, melkzuren, mineralen en sporenelementen. Deze bie- den een natuurlijke bescherming van de huid tegen infecties en uitdroging. Daarom is traditionele zeep in de loop der jaren ver- vangen door zeepvrije zeep in de vorm van wastabletten, en huidvriendelijker hand- zeep en doucheproducten. Naast milde wasactieve stoffen bevatten deze producten ingredienten, zoals glycerine, olien en vochtregulerende bestanddelen die de huid verzachten en kalmeren. Zo kunt u bij Albert Heijn terecht voor de milde zeep van Nivea en Zwitsal, de creambar van Dove, wascremetabletten en Sanex-tabletten, stuk voor stuk producten die de huid reinigen terwijl ze verzorgen. Handig in de keuken en bij de wastafel is pompzeep, zoals AH Handsoap Extra Mild en AH Handsoap Aloe Vera voor de gevoelige huid. Verlichting bij jeuk en pijn In de zomermaanden ondervinden we last van stekende insecten. Vooral mug- gen zijn lastpakken. Met producten van Autan houdt u deze beestjes op een afstand. Na het insmeren van uw huid, werkt Autan onmiddellijk en dit anti- muggenmiddel blijft tussen zes en acht uur actief. Autan vindt u bij de plastic zakken en folieproducten. Muggenbeten jeuken, kunnen huidirritaties veroor- zaken en ontsieren benen, armen en gezicht. Producten als Azaron, Nestosyl en Prrrikweg bieden verlichting bij jeuk en pijn door o.a. muggen, wespen, bijen en mieren. Deze geregistreerde geneesmiddelen vindt u bij de drogiste- rij van uw Albert Heijn. Na de jeuk en pijn te hebben gestild, kunt u de beet camoufleren door een beetje make-up (vloeibaar of compact) deppend op de gezwollen huid aan te brengen. Moo/ effect Een vleugje oogschaduw verle- vendigt de natuurlijke kleur van de ogen en geeft het gezicht meer uitstraling. Het is geen wet dat de kleur van de ogen ook de beste kleur is voor op de ogen. Het mooiste effect krijg je, door juist met contrasterende kleuren te werken. De poederoog- schaduw van Cover Girl laat zich gemakkelijk over het ooglid verdelen en bevat net dat beetje glans voor een sprankelend effect. Je kunt bij Albert Heijn kiezen uit vele kleuren. Bruine ogen verlevendigen door grijs, mauve (zacht lila), zacht paars en lichte tinten als ivoor en abrikoos. Blauwe ogen stralen met beige, turkoois en grijs en groene ogen komen het best tot hun recht met bruin, beige en diep paars.

Allerhande | 1997 | | pagina 63