leuk versi bchoonmaken doordenkers Vrolijke Disneybekers Bijzonder gesneden voor en -broodtrommels Albert Heijn heeft met het merk Spontex opmerkelijk fijne schoonmaakartikelen in huis gehaald, waaarover duidelijk is doorgedacht. Een voorbeeld is de Spontex Sprint, 'de gele stof- doek van de 21ste eeuw'. Dit licht poly/katoenen stofdoekje, geimpregneerd met mineraal- olie, werd in Frankrijk door de consument uitgeroepen tot meest innovatieve introductie van 1996. Stof wordt snel aan- getrokken en lang vastgehou- den, handig in het moderne huishouden. Zo hebben alle Spontex-producten wel een eigenschap die ze net even boven andere schoonmaak- producten uittillen. De Supersoepelzeem is een kunstzeem die nat en droog soepel blijft, streeploos droogt en veel water opneemt. De zeem kan in de wasmachine op 95 °C. En Spontex heeft nog Creatieve broodideeen Wie zegt dat brood saai is? Er zijn zoveel soorten en maten, neem alleen al de Italiaanse broodsoorten die Albert Heijn verkoopt: ciabatta, ciabattina, focaccia, pane con noci en panini. Als u een decoratief gevulde broodmand wilt, kunt u wit- en bruinbrood in driehoekjes snijden en ze om en om in een mooie schaal leggen. U kunt ook lengtereepjes van brood snijden en deze roosteren. Kortom: met weinig werk een leuk resultaat. -I Snel en gemakkelijk J meer uitstekende zemen in de collectie, elk met specifieke eigenschappen. De Spontex viscose sponzen hebben een groot absorptie- vermogen (25 x eigen gewicht) en een lange levensduur. Zo is er bijvoorbeeld de Passe Partout, dunne plakken spons in vrolijke kleuren. De viscose schuursponsjes lig- gen door hun handige S-vorm goed in de hand, ze schuren als de beste en absorberen gewel- dig. Dweilen kregen een bezem- gat dat met klittenband aan de bezem vastgeklit kan worden, waardoor ze niet meer van de trekker vallen. Spontex heeft ook een handige vloerwisser, een raamwisser, huishoudhandschoenen, was- knijpers en een veger blik in het assortiment. Spontex is in de plaats gekomen van Sorbo, dat niet meer verkrijgbaar is bij Albert Heijn. r - Mee naar school Uw kind kan een schoolcarriere lang plezier hebben van zo'n vrolijke Disneybeker. Vooral de doorzichtige beker met het uitklapbare rietje en de dubbele rand is uniek. Bij de ene 'rennen' Mickey en Minnie getweeen blij de beker (met koord) rond, in de andere drijven ankertjes in de vei- lige vloeistof ertussenin. Ook de isoleerflessen met de dichte wand zijn heel vrolijk: een met een Iwatersportende Donald Duck en de ander met Mickey, Minnie en Pluto. Er zijn ook I bijpassende broodtrommels. (Prijzen vanaf i 7,95.) Voor alle artikelen geldt dat ze niet r in de vaatwasmachine kunnen. AllerHande 59

Allerhande | 1997 | | pagina 59