Voor jong en Oud Ideaal Flinterdun gesneden voor de barbecue Rijst uit italie AllerHande Nieuws Nieuwe deodorants SPAANSE TOMATENBASIS IN PUREEVORM Heinz Tomato Frito was er al, in hetzelfde schap vindt u nu ook Heinz Tomato Frito dubbelge- concentreerd. De milde Spaanse tomatenbasis in pureevorm Gfaiia voor pastagerechten, sauzen en soepen heeft een subtiele smaak van 'n Ionnebl°em°lie verwerkte uien en knoflook. De - ,r1 puree, zonder conserveermiddelen en kleurstoffen, is verpakt in een easy-to-open blikje van 140 gram 0,99 Heerlijk op een broodje, maar ook als snack zijn deze flinterdun gesneden vleeswaren, o.a. kipfilet en achterham ook niet te versmaden 'Shaved meat' zoals de Engelsen het noemen is ideaal tussen een 'mee-naar-het- strand'-broodje, met bijvoorbeeld een blaadje sla erbij. Barbecuen is wel een van de leukste bezigheden voor een lekkere, lange zomeravond. Maar wie heeft na een hete, zonnige dag nog veel zin om alles uitgebreid voor te bereiden? Knorr weet het antwoord en helpt een flink handje mee met op elkaar afgestemde sauzen en marinades in drie smaken. Bij Provencals horen de marinade Proven<;ale en de Kruiden-Knoflooksaus; bij Grieks de marinade Mykonos en de Tzatziki- saus en bij Mexicaans de marinade Tex Mex en de (milde) Salsasaus. Zowel de marinades als de sauzen zijn eenvoudig en snel te bereiden. De hele zorner te koop voor f 1,29. Italie biedt meer dan pizza en pasta alleen. Een typisch Italiaans rijstgerecht is risotto, vooral beroemd in Noord-Italie. De rondkorre- lige Arborio is de beste rijstsoort en dat is precies de korrel die Lassie ook gebruikt (400 g, 2,89 Proef deze heerlijke, romige rijst eens met groen- ten, vlees, kip of vis, padde- stoelen, kaas en kruiden. Aan het assortment deo's is onlangs weer nieuwe artikelen toegevoegd: Rexona spray/ roller sensitive, Sanex spray/roller dry, Vaseline spray/roller for men 4,99, Axe spray/roller Inca 6,99, Fa spray/roller kiwi 4,29 en Gillette spray pacific light/ wildrain 6,95. Als u leest 'een kinky cookie propvol appel/rozijn met een verftissend (citroen) eindschot' denkt u dan ook meteen aan de jeugd die de toekomst heeft? Toch is een Fruit Shot ook voor grote mensen het proberen waard. Er zitten 16 apart verpakte exemplaren in een pak (f 2,99 In elk pak zit een 'gratis prop' met grappige teksten, wellicht een nieuw verzamelaarsobject voor jongeren. Nobo Kids brengt nu twaalf kabouterbiscuits met melkchocolade verdeeld over vier pakjes in een doos (f 2,49). De mini-kano van Driehoek is, net als zijn meer uit de kluiten gewassen familie, met roombo- ter bereid en gevuld met eersteklas banket- bakkersspijs. Kleintje Kano is niet meteen zo'n hele hap en heeft toch iets feestelijks. {f 1,99 AllerHande 9

Allerhande | 1997 | | pagina 9