Leuk en aansprekend. Poetsen met Donald Duck, I Goofy, Pluto, Minny of Mickey Mouse vinden kinderen leuk. Helemaal als daar ook de bijbe- horende Disney tandpasta bij gebruikt wordt. Ook de opval- lende, felgekleurde Squish Grip tandenborstel spreekt kinderen aan. De stevige rubber hand- greep is speciaal voor de kinder- hand ontworpen. Sterke-tanden-bus door het hele land. Om kinderen zelf de noodzaak van een goede mondverzorging te laten inzien, is het belangrijk dat ze op aansprekende wijze worden voorgelicht. Hoe ontstaan gaatjes? Wat is wisselen? Hoe kun je het beste poetsen? Kinderen die een bezoek brengen aan de sterke- tanden-bus, krijgen op al deze vragen een duidelijk antwoord. De bus bezoekt diverse scholen in het hele land. Zachte haren. Alle kindertandenborstels van Oral-B hebben zachte haren ter bescherming van het tandvlees en een kleine kop zodat ook de ruimtes achter in de mond goed bereikt kunnen worden. De band met blauwe borstel- haren vervaagt geleideiijk bij gebruik. Zo kunt u zien hoe in- tensief uw kind poetst en wan- neer de tandenborstel vervangen dient te worden. Goed poetsen is iets dat u uw kinderen niet vroeg genoeg kunt aanleren. Want het glazuur van het gebit van jonge kinderen is kwetsbaar en de kindertanden en kiezen zijn daardoor extra gevoelig voor gaatjes. Daarnaast kan een slecht melkgebit de ontwikkeling van 'E - het volwassen gebit nadelig bei'nvloeden. Vanaf ca. 2 jaar kunnen kinderen zelf poetsen, maar uw hulp blijft natuurlijk nodig. Samen poetsen gaat het gemak- kelijkst als u achter uw kind gaat staan en samen in de spiegel kijkt. Leer uw kinderen op speelse wijze hoe zij het beste kunnen poetsen. Met de speciale kindertandenborstels van Oral-B. Want die zijn ontworpen in nauwe samenwerking met tandartsen en worden niet voor niets door hen geadviseerd. Oral-B is samen met het Ivoren Kruis, de GGD en Kortman Intradal organisator van dit unieke voorlichtingsproject. Grip tandenborstels, ontvangt u (uw kind) gratis een prachtig Oral-B Squish Grip horloge! Knip de EAN code van de ver- pakking uit, plak de 2 codes op een gefrankeerde briefkaart en stuur deze volledig ingevuld naar Oral-B, Postbus 3093, 2280 GB Rijswijk. (Zolang de voorraad strekt). Tandpasta. Oral-B Disney kindertandpasta bevat een speciaal op kleuters afgestemde hoeveelheid fluo ride. De tandpasta heeft een milde, frisse mintsmaak en bevat geen suiker. U ontvangt tijdelijk een extra grote tube met 33% meer tand pasta voor de normale prijs. Gratis horloge! Speciale aanbieding voor ware Oral-B Squish Grip poetsers. Bij aankoop van 2 Oral-B Squish Gebruikt en geadviseerd door tandartsen.

Allerhande | 1997 | | pagina 78