boodschappen koel Handvatvuilnis- akke n Diepvriestas houdt Makkelijke s"™ pottenopener AllerHande Praktisch Fr/s op KOELE ELEMENTEN Handig op warme dagen De AH Diepvriestas is vooral tijdens warme zomerdagen een uitkomst. Natuurlijk kunt u op een echte tropische dag maar beter meteen met uw bood schappen naar huis gaan. Maar als zich tussen de vleeswaren, vlees- of zuivelproducten ook nog diepvriesproducten bevinden, dan blijft alles aanmerkelijk langer koel als u deze producten bij elkaar in de diepvriestas vervoert. De diepvriestas is meermalen te gebruiken en verkrijgbaar bij de diepvriesafdeling voor/ tr ees met de nieuwe - eveneens striploze - druk sluitzakjes. Voor het invriezen van grote producten zijn er nu diepvrieszakken met een inhoud van 4 liter. Buiten deze 'verse' uitvmdingen zijn er ook boterhanv zakjes, diepvrieszakjes en pedaalemmerzak- ken, verpakt in handige dispenserdoosjes, en braad- en ijsblokzakjes. De braadzak, een ideaal hulpmiddel voor lijners, was er ook al langer. Twee andere verpakkingsmidde- len van Albert Heijn zijn de vershoudfolie en de containerhoes. Beide zijn ter vermij- ding van luchtjes in respectievelijk de koel- kast en vuilcontainer. Een extra scherp geprijsd altematief is het merk Euro Shop per, dat ook een aantal van boven- genoemde produc ten heeft Handig weetje: de witte doosjes zijn voor levensmidde- len; de blauwe voor afval. KNAPPERIGE IJSjES Oude biscuitjes over? Bak ze verkruimeld in wat boter met suiker. Laat het mengsel afkoelen en bewaar het tot gebruik in een goed af te sluiten trommeltje. Heerlijk over uw ijsdessert! Bereiden, Serveren en Bewa- ren (BSB), ook daar houdt 's lands grootste kruidenier zich mee bezig. Deze BSB-lijn omvat bijvoorbeeld een groot assortiment keuken- hulpjes. Een van die onder- steunende accessoires is de zogenaamde pottenopener. Een even degelijk als handig attribuut, uitgevoerd in wit, om snel een deksel te lich- ten. Prijs/ 5,95. Neemt u naar het strand of de boot een koelbox mee met drankjes, sandwiches en fruit? Albert Heijn verkoopt koelelementen, verpakt per 2 stuks, een uitstekend hulpmiddel om de box langer koel te houden. Een natuurlijk koelelement in de koelbox is bijvoorbeeld een ingevroren pak vruchtensap. U slaat hiermee twee vliegen in een klap: de temperatuur in de koelbox blijft laag dankzij het ijskoude pak en tegen de tijd dat u het wilt drinken, is het vruchtensap ontdooid en lekker koud. De AH koelelementen kosten 2,95 Nieuw assortiment folie en plastic Albert Heijn heeft sinds kort een nieuw assortiment verpakkingsfolies en plastics in huis. Handig zijn bijvoorbeeld de handvat- vuilniszakken die met behulp van twee handvatten kunnen worden dichtgeknoopt en gedragen. lets lang vershouden of stof- vrij bewaren wordt een gegarandeerd suc- ACCESSOIRES UIT EIGEN BEZIT AllerHande 71

Allerhande | 1997 | | pagina 71