Ontdek hoe LEKKER, MAKKEUJK EN GEZOND NEEM DE PROEF OP DE SOM Ontdek hoe lekker, makkelijk en gezond lijnen met Minikuur en Weekplan is. Probeer een kennismakingspakket van Minikuur of Weekplan voor nog geen 10 gulden.Vraag ernaar in je Albert Heijn winkel of bel voor meer informatie tijdens kantooruren (0492) 50 98 00 (ADVERTENTIE) AFSLANKTIPVOOR ONDERWEG lemand die veel in de auto zit kent het probleem: u bent onderweg, krijgt honger en de verleiding wordt groot om de trek te stillen met een kalorierijke snack. Ook op weg naar de vakantiebe- stemming is dit een bekend verschijnsel. Deze 'snelle' snacks zijn niet goed, van- wege de vele kalorieen, maar te zware voeding verslapt ook uw aandacht op de weg. En dat mag natuurlijk niet gebeuren. De maaltijdrepenTwaalfuurtje bieden hiervoor een ideale oplossing: lekker, supergezond en licht verteerbaar. Een Twaalfuurtje bevat slechts 225 kalorieen en vervangt daarmee een complete lunch. Twaalfuurtje is bij Albert Heijn verkrijgbaar in vijf overheerlijke smaken. Je kunt het best afvallen door minder te eten. Er zijn tal van kuren die je hiermee een handje kunnen helpen. Afslankmiddelen zoals maaltijdvervangers die voldoen aan de eisen van de Warenwet zijn daadwerkelijk effectief. Dit is recent gebleken uit een onderzoek door de Consumentenbond. Ze zorgen ervoor dat je de juiste voedingsstof- fen binnenkrijgt. Dat je met deze maaltijdvervangers ook nog eens lekker, makkelijk en gezond kan lijnen is een extra voordeel. Weight Care nodigde in samenwerking met weekblad Story veertig mannen en vrouwen uit om de proef op de som te nemen. De deelnemers aan de afvaluitdaging kregen drie weken de tijd om onder deskundige leiding zoveel mogelijk pondjes te verliezen. Streng of luxe lijnen De deelnemers konden kiezen uit drie dieten: Minikuur, Weekplan of Slimfast. Minikuur is het strengste dieet. Daarmee krijg je per dag slechts 500 kalorieen binnen. Met vier gerechten per dag krijg je wel alle essentiele voedingsstoffen binnen. Weekplan bevat rond de 800 kalorieen per dag. Het is een luxe Minikuur- variant. Ideaal als je minder streng wilt lijnen, graag meerdere eetmomenten per dag hebt en van afwisseling houdt. 's Avonds heb je keuze uit vijf warme maal- tijden en een luchtig dessert. Slimfast is een Minikuur- rependieet. Ideaal voor kantoor en onderweg. Om op een gemakkelijke en onopvallende manier vele pondjes kwijt te raken. Elke twee uur eet je een lekkere voedzame reep. Enthousiaste reakties. Op de laatste dag van de afvaluitdaging is iedereen weer gewogen en gemeten om te zien hoeveel men was afgevallen. De resultaten spreken voor zich. In totaal is de groep raim 240 kilo afgevallen. Gemiddeld bedroeg de gewichtsafname zes kilo per persoon, met uitschieters van zelfs ruim negen kilo in nog geen drie weken! Niet alleen over de resultaten was iedereen enthousiast. Ook over de manier van drie weken lijnen: lekker, makkelijk en gezond. Je kunt gerust stellen dat alle deelnemers in hun afvaluitdaging geslaagd zijn!

Allerhande | 1997 | | pagina 99