Lekkere mannengeuren Verwennerijen voor dag Een sportieve douche Nat of droog en AllerHande Beauty Het samenstellen van een geur vereist creativiteit en begaafdheid van de parfumeur. Er is een aan- tal klassieke geuren dat nooit meer zal verdwij- nen. U vindt ze onder merken als Axe, Amando, Denim en Gillette. Ook zijn er geuren die aan mode onderhevig zijn. Jaarlijks komen er zeker 200 nieuwe geuren bij! Mannengeuren zijn meestal samengesteld uit hout (ceder en sandel). blad (thee en tabak), kruiden en spece- rijen. De dierlijke geuringredienten komen van leder. muskus en amber. ftershave, dou- cheschuim en eau de toilette voor mannen zijn de klassieke cadeautjes voor vaderdag. Het zijn echte verwennerijen, die de meeste vaders niet zo snel voor zichzelf zullen kopen. Wilt u van deze klassiekers een echte verrassing maken, denk dan eens aan een cornbi- natie van verschilllende producten. Bijvoorbeeld een douche- product en een mooie handdoek. Een scheerproduct en een nieuwe scheerkwast. Badschuim en een mooie badspons. Een vrolijke pleister... Kinderen kunnen flink van slag zijn na een valpartij. Een kinderpleister op de wond, versierd met een vrolijk plaatje, kan de aandacht afleiden, waar- door de pijn snel wordt vergeten. Hansaplast Junior is de naam kant- en-klare pleisters, bedrukt met vrolijke plaatjes van dieren. De pleisters zijn huidvriendeiijk, waterbestendig en (heel belang- rijk!) pijnloos te verwijderen. De kinderpleisters zijn hygienisch per stuk verpakt, 20 strips in een doosje, 4,99. Er zijn mannen die zo regelmatig sporten dat ze de flacon douchegel een vaste plaats geven in hun sporttas. De stevige flacons, bijvoorbeeld AH Douchegel, Doppeldouche of Badedas Douche for Men, zijn daarvoor uitermate geschikt. Ook op reis en op vakantie zijn flacons als deze prettig in het gebruik. Albert Heijn heeft een groot aantal doucheproducten, voor vaders die snel douchen na het sporten, maar ook voor mannen die er eens uitgebreid de tijd voor nemen. Niet alleen in stevige flacons, ook in tubes. Hulp bij het scheren Voor mannen is scheren een regelmatig terugkerend ritueel. De meeste heren hebben een duidelijke voorkeur voor elek- trisch of nat scheren. Voor nat- scheerders heeft Albert Heijn scheerschuim van o.a. merken als Gillette, Williams, De Ver- gulde Hand en AH-merk. Ook is een scheerkwast bij Albert Heijn te koop. Voor na het scheren is de keus bij Albert Heijn heel ruim. Aftershaveproducten zijn er van vele merken als Nivea, Axe, Amando, Denim, Gillette en Legendary Harley Davidson. Er zijn soorten passend bij elk huidtype, van gel tot creme en balsem. Complete range doucheproducten AllerHande 83

Allerhande | 1997 | | pagina 83