Voordeel bij de kassa Snel Schoon, fris en zacht met Euro Shopper schoonmaken met en zonder water AllerHande N ieuws Voordelig schoonmaken oortaan kunt u ook voordelig schoon' maken, want aan het inmiddels al aardig uitgebreide Euro Shopper- assortiment zijn schoonmaakartikelen toege voegd. Voor uw wasgoed is er Wasmiddel Ultra, Bont wasmiddel Color (2 kg, 7,69) en een frisse Wasverzachter (1,5 I, 1,15). Voor het schoonmaakwerk in huis is er Schuurmiddel (750 ml, 1,19) en Allesreini- ger (II,/ 1,39). De afwas kunt u doen met het Afwasmiddel (II,/ 0,85). Alle produc- ten zijn van uitstekende kwaliteit voor een voordelige prijs. Combineren en profiteren Onlangs heeft Albert Heijn een nieuw systeem in het leven geroepen om het berekenen van korting op producten bij de kassa te laten plaatsvinden. Men noemt dit systeem: Combi neren en Profiteren. Combineren staat voor ver- schillende manieren waarop u een korting kunt krijgen (bijvoorbeeld drie halen, twee betalen, of een gratis product bij een gekocht artikel of korting met een AllerHande-coupon). Profiteren is de korting zelf. Het voordeel van dit nieuwe systeem is dat u op uw kas- sabon in een oogopslag kunt zien of alle kortingen zijn verwerkt. Stel, u heeft een bakje salade gekocht en krijgt daarbij gratis een pak toast. De kassa zal eerst het pak toast scannen en in rekening brengen. Waarom? Omdat de kassa automatisch, door dit artikel te scannen, door- geeft aan de afdeling voor- raadbeheer dat er een pak toast 'verkocht' is en weer aangevuld moet worden. Na het subtotaal op uw kas- sabon leest u ver- volgens 'actie gratis toast' en daaronder wordt dan het bedrag van dit artikel in mindering gebracht. Het totaalbedrag geeft aan dat het pak toast niet in rekening is gebracht. Ander voorbeeld: wanneer u een AllerHande-coupon inlevert voor bijvoorbeeld korting op een pak wasmid del, wordt eerst het pak aan de kassa gescand, met het volledige bedrag (ook weer om de 'voorraad' via een automatiseringssysteem op peil te houden). Daarna Bij de schoonmaakartikelen treft n nu iets heel nieuws aan: speciale doekjes die stof aantrekken en schoonmaken zonder gebruik van water. De Spontex Sprint stofwisdoekjes (10 stuks, 4,49) zijn gemaakt van speciaal poly-katoen en geimpregneerd met mine- raalolie. Hierdoor trekken ze stof aan en houden het vast, zodat het stof echt wordt verwijderd. De vloerwisser met 25 vloerwis- doekjes If 29,95, deze maand/ 19,95 zijn gemaakt van hetzelfde materi- aal, maar geimpregneerd met parafine. Hier door worden vloeren niet alleen stofvrij, maar ook mooi glanzend. Daamaast zijn er nog Spontex schuursponzen If 2,19) in goed in de hand liggende S-vorm. Deze schuur sponzen zijn er voor bijvoorbeeld sanitair, aangebrande pannen en fornuizen en voor het polijsten van pannen. wordt de kortingcoupon gescand en verrekent de kassa automatisch het bedrag. Voor alle soorten korting geldt dus dat de producten in verband met voorraadbe- heer eerst gescand moeten worden (tegen de normale verkoopprijs), waarna de korting na het subtotaal of totaal van uw kassabon in mindering wordt gebracht. AllerHande 11

Allerhande | 1997 | | pagina 11