Gezichtscreme voor een gladde Schone tanden zonder moeite Zonnighet voorjaar tegemoet AllerHande Beauty GRATIS TANDPASTA VOOR 3000 ALLERHANDE-LEZERS Romige crimes Ouder worden we allemaal, en wat je ook aan cremes smeert, de elasti- citeit neemt af. Rimpels en lijntjes zijn onvermijdelijk. Maar je kunt ze wel uitstellen en minder diep maken. Met cremes die de huid stimule- ren om actiever te werken. Antirimpelcremes hebben de krachtigste werking. Zij bevatten vaak vitamines (A, E en C) die de huid eiastischer maken. Dit maakt de huid gladder en steviger en helpt rimpels te ■i voorkomen en Ik verminderen. De gewone cremes geven extra ondersteuning aan de normale proces- sen van de huid, zoals bescherming tegen daglicht en schade door vermoeidheid, weersinvloeden en het op peil houden van het vochtge- halte. Een dagcreme helpt de huid beschermen, een nachtcreme helpt de huid bij de aanvoer van voedingsstoffen en de afvoer van afvalstof- fen. Een speciale creme voor de gevoelige huid rond de ogen. Albert Heijn heeft antirimpel- en gewone cremes van onder andere Plenitude, Ponds, Nivea, Dove en Oil of Olaz. Elektrisch poetsen Tandenpoetsen met een elektri- sche tanden- borstel wordt steeds populair- der. Een op de vijf mensen poetst inmiddels elektrisch. Er zijn twee soorten borstels, die beide bij Albert Heijn verkrijgbaar zijn. De standaard- borstel imiteert de horizontale en verticale poetsbeweging van de hand. De Plak Control is een heel klein borsteltje dat een rond- draaiende beweging maakt. Dit is de meest effectieve en gekozen borstel, omdat hij zich als het ware 'om de tanden vormt' en vrijwel overal bij kan komen. De nieuwe make-up-kleuren voor 1997 zijn zomers en zelfs een beetje exotisch. De wangen krijgen een vleugje blusher met een oranje-rode tint. De lippen en nagels krijgen diepe, warme kleuren mokka of rood. De ogen mogen opvallen; ze worden omlijnd met een zwart kohlpot- iood. De oogschaduw sluit subtiel aan bij de rest met zon- nige, aardekleurige tinten. In uw Albert Heijn-winkel kunt u kiezen uit de verschillende producten die Cover Girl u te bie- den heeft. Winnaars krijgen het product gratis thuisbezorgd. Exotische kleuren Speciaal voor het gebruik op elektrische tandenbor- stels is de tandpasta Zendium Electrical ontwikkeld. Deze tandpasta heeft een verhoogd gehalte aan fluo ride en enzymen in vergelijking met bijvoorbeeld Zendium Mildmint en Frismint. Deze concentratie zorgt ervoor dat u op de kleine kop van de elektri sche tandenborstel minder tandpasta hoeft te gebruiken en toch hetzelfde effect bereikt. Speciaal voor de lezers van AllerHande stelt Zendium gratis 3000 Zendium Electrical tandpasta's beschikbaar (inhoud tube 50 ml, winkelwaarde 5,49). Bent u geinteresseerd, stuur dan voor I mei 1997 een brief- of vol- doende gefrankeerde ansichtkaart met daarop uw naam en adres naar: Redactie AllerHande, Actie Zendium Electrical, Postbus 9500, 1180 EE Amstelveen AllerHande 57

Allerhande | 1997 | | pagina 57