de kroon7 oranje 'es besj Oranje korrie tot in op uw maaltijd Een deken bij de Luchtige oranjepudding van •J Met Koninginnedag is heel Nederland in oranje gehuld. De oranje kleur heeft alles te maken met de koninklijke achtemaam 'van Oranje-Nassau'. Deze oranjesfeer kunt u op allerlei manieren uit- stralen. Met kleding, vlaggen, sjerpen, maar ook met bijvoorbeeld lekkere snoeperijtjes en nagerechten. Die kunt u bij Albert Heijn kopen. U kunt zelfs uw huis in 'oranje' hullen met leuke plantjes in deze vrolijke kleur! Thunbergia is de Op Koninginnedag sluit u uw maaltijd 'waardig' af met een oranje nagerecht. Wat dacht u van Melk Unie Oranjevla A (1 liter, f 2,69 (DO©)? officiele naam van 'Suzanne met de mooie ogen\ Deze klimplant heeft van onder tot in de top mooie oranje bloemen met een donkere kern. De bloemen doen denken aan ogen, vandaar dus de bijnaam. Echt een plant om met Koninginnedag op een zon- nige plek in de vensterbank te zetten. Het Mona toetje van de maand is ditmaal een luchtige oranje pudding (450 ml, 2,99 5 Serveer de via in een mooie coupe en de pudding op een schaal en garneer met mooie toefjes slagroom Zet een groepje Nertera's, ofwel Koraalmos, in oranje potjes bij elkaar en u heeft een gezellig oranjesfeertje. Deze plantjes zijn bijna geheel bedekt met fel oranje besjes. Houd de plantjes wel vochtig (nooit op de plant gieten), anders wordt de plant bruin en verliest het zijn sier- aarde. Speciaal voor Koninginnedag verkoopt Albert Heijn gedeco- reerde Oranje Tompouces (4 stuks, 3,95 Heerlijk bij een kopje koffie of thee. Oranje boven

Allerhande | 1997 | | pagina 37