Een verrassend alternatief zonder vlees... (ornNapofta, p7 JB Recept Quorn Napolitana <^mYoghurt<io* KOKEN MET QUORN: LEKKER VEELZIJDIG EN VERANTWOORD /w Verhit 1 eetl. olijfolie in hapjespan. Fruit 1 eetl. fijngehakte verse basilicum en 1 eetl. verse fijngehakte majoraan. Voeg 1 gesnipperde ui en 1 teentje knoflook toe. Bak geheel 2 minuten. Voeg S00 gram tomaten (in stukjes) toe en laat 10 minuten sudderen met deksel op pan. Snij de Quorn in kleine stukjes; bestrooi ze met peper en zout. Wrijf tomatensaus boven een andere pan door een zeef. Roer stukjes Quorn 1 eetl. rode pesto (potje) en 3/4 dl. rode wijn door de saus. Laat de saus zonder deksel IS min. zachtjes sudderen. Roer 3 bosuitjes (in ringen), 1 eetl. verse basilicum en 1 eetl. verse marjoraan door de saus en verwarm saus nog 2 minuten. uom myccvprotem Quorn is een verrassend ingredient voor een lekkere maaltijd. Steeds vaker kiest men voor deze gezonde variatie. Quorn-stukjes lijken qua structuur en smaak verbazend veel op kip. Daarnaast heeft het toch een eigen smaak. Namelijk, de uwe. Quorn neemt snel de smaak van kruiden en sauzen over en heeft een uiterst korte bereidingstijd. Dat is lekker en gemakkelijk. Quorn is van plantaardige oorsprong en bevat weinig vet en calorieen maar wel veel eiwitten en voedingsvezels. Naast Quorn-stukjes is er ook gemarineerde Oosterse-Roerbak-Quorn. U vindt het assortiment van Quorn in het koelvak naast het verpakte vlees. Op basis van Quorn zijn er ook twee heerlijke gepaneerde vlug-klaar producten, Quorn Filet en Quorn Southern Style Burger. Meer weten over Quorn of wilt u ons recepten-boekje ontvangen? Bel dan gratis: 0800-0992262 (ma. t/m vrij. 9.30-12.30 u.)

Allerhande | 1997 | | pagina 15