Euro Shopper Fit Ami Ontbijten met Tien dagen skien met AllerHande! Huis Tuin '97 alles voor uw huisdier Het leukste evenement voor het hele gezin Begin de dag voordelig met een ontbijt van het merk Euro Shop per. Euro Shopper biedt scherp geprijsde artikelen van een goede kwaiiteit. Neem nou de Fruit Musli (I kilo, 2,99), een rijk gevulde musli boordevol lekkere vruchten, zoals banaan, dadels, appels en abrikozen. Lekker met bijvoorbeeld yoghurt en een lepeltje honing. Ideaal voor kinderen, maar natuurlijk ook voor volwassenen, is de nieuwe Krokant Gepofte Tarwe met honing (250 g, 2,49). Die bereidt u met melk en, als u er een echt feest van wilt maken, met stukjes vers fruit. Proef ook eens de overige ontbijtproducten van Euro Shopper, zoals brood, hagelslag, thee en knackebrod. M.M.V.: IKEA (TAFELLAKEN, MUESIIBAKJES), (0184) 495 555; EDUARD KRAMER (BOROJES), AMSTERDAM, (020) 623 08 32; HEMA (OCHTENDJAS. THEEPOT). AMSTERDAM. (020) 311 44 II Steeds meer keus Bij Albert Heijn vindt u sinds kort onder de naam Fit Ami alles wat u voor uw huisdier nodig hebt. Nieuw is de uitbreiding van de beloningsartikelen voor hond, kat en knaag- dier en een flink aantal nieuwe dierendrogis- terij-artikelen, zoals darmverzorger en anti- haaruitval, en zijn er accessoires en voedings- producten (niet voor honden en katten). Fit Ami heeft dezelfde goede kwaiiteit die u van Albert Heijn al gewend bent. Het aanbod van dierenbenodigdheden is heel overzichtelijk met Fit Ami. Aan de kleur van de verpakking kunt u zien voor welk huisdier het product bestemd is. Voor honden is dit blauw. voor katten rood, knaagdieren hebben een groene, vogels een oranje en vissen een lichtblauwe ver pakking. Ook de dierendrogisterij-artikelen heb ben een eigen kleur. In uw Albert Heijn-winkel vindt u bij de dierenbenodigdheden een handig bewaarboekje waarin alle informatie vermeld staat voor een optimale verzorging van uw huis dier met Fit Ami-producten. Hoofdprijs puzzel nr. I In AllerHande I van dit jaar kon u door het oplos- sen van AllerHande's grote Alpen-kruiswoordpuzzel een tiendaagse wintersportreis voor twee personen winnen. De jury heeft de vele tienduizenden creatieve inzen- dingen beoordeeld. Bijna alle inzenders hadden de juiste oplossing van de puzzel gevonden: Alpenlandschap. Na rijp beraad is de inzending van Stephanie Douma (zie foto) beloond met de hoofd prijs. Zij heeft inmiddeis haar prijs ontvangen. Ook de 50 troostprijswinnaars hebben hun thuisblijfpakket van Unox ontvangen. AllerHande 11 Van 2 t/m 11 mei 1997 wordt het grootste open- luchtevenement van het jaar georganiseerd: het Nationaal Huis Tuin Evenement '97, gebaseerd op het televisieprogramma 'Eigen Huis Tuin' van RTL4. Op dit evenement vindt u alles wat te maken heeft met huis, tuin en vrije tijd. U leert de fijne kneepjes van ervaren vakmensen die u laten zien hoe u o.a. een vijver aanlegt, een muurtje metselt, een boom plant of een kozijn stelt. Bovendien zullen Nico Zwinkels en Rob Verlinden vier keer per dag informatieve shows verzorgen, gebaseerd op hun tele visieprogramma Eigen Huis Tuin. In het hart van het terrein ver- zorgt Grootverbruik Ahold een Culinair Plaza: zestien themarestaurants met specialiteiten uit alle windstreken. De bloemen en andere groenaccessoires die u tij- dens Huis Tuin '97 op het Culinair Plaza kunt zien, worden verzorgd door Sir Albert's Garden; de formule bloemen en planten van Albert Heijn. Meer over Sir Albert's Garden kunt u lezen in het volgend nummer van AllerHande, nummer 5. Plaats: naast Walibi Flevo in Dronten. Kaarten zijn verkrijgbaar bij GWK VW Ticketpoints en bij de entree van het evenement. Toegang: volwassenen/17,50, kinderen van 5 t/m 12jaarenhouders pas 65+ 10,-. Openingstijden: dagelijks van 10.30 tot 20.00 uur, m.u.v. 4 mei (dan van 10.30 tot 18.00 uur).

Allerhande | 1997 | | pagina 11