De opmars Creme mooiste lippen van Voor de AllerHande Beauty Masseer, bij het wassen van uw haar of het aan- brengen van een cremespoeling, niet de hoofdhuid. Die stimuleert de vetproductie van de hoofdhuid, waardoor uw haar snelier vet wordt. Steeds meer producten zijn verkrijgbaar in de vorm van een gel. Het doorzichtige mengsel heeft veel pluspunten en wordt steeds vaker verkozen boven een andere substantie. PftNTENt DOIOHE GPJ. eestal worden de werkzame stoffen van lichaamsverzorgingsproducten opge- lost in vet. Dat maakt de huid soepel, maar het kan bijvoorbeeld je haar snelier vet maken. Bij een gel zijn de stoffen opgelost in water, waardoor het geen vetmakend effect heeft. Je kunt het op een groot oppervlak makkelijk en dun uitsmeren. Gel dringt volledig in de huid en helpt de vochtbalans op peil te houden. Haargel brengt een waterwerend laagje op het haar, waar door het, ook in de mist, goed in model blijft. Er zijn talrijke producten in gelvorm. Enkele voor- beelden: bodygel, gebitsreinigingsgel, haargel als spray of in een pot van bijvoorbeeld Euro Shopper, scheergel, aftershavegel en douchegel. Gillette heeft zelfs een deogel. Niet iedereen is altijd bij een gel gebaat. Mensen met een droge huid kunnen na het aanbrengen van een bodygel een 'trekkend' gevoel houden. Toch verkiezen steeds meer mensen gel boven een andere substantie, omdat het makkelijk, fris en comfortabel is, en goed zijn werk doet. Voor een soepele huid Voor speels en zacht haar Ons haar moet dagelijks allerlei invloe- den van buitenaf doorstaan, zoals de fohn, de krultang en schurende kle- ding. Het is daarom aan te raden het haar te voorzien van een 'bescherm'- laagje. Dat doet u met een creme spoeling. Dit 'repareert' het haar en maakt het haaroppervlak glad. Het haar krijgt daardoor niet alleen glans en weerkaatst het licht mooi, 't zorgt er ook voor dat het minder sterk bescha- digt en een betere conditie krijgt. Bijko- mende voordelen zijn dat het haar na zo'n behandeling makkelijker kamt en niet statisch wordt. Bij Albert Heijn zijn diverse cremespoelingen verkrijgbaar, zoals van Guhl, Elseve en Andrelon. De handigste werkwijze Lippenstift aanbrengen is vaak een hele kunst. Trek met een contour- potlood in het kleurtype van je lippen stift een lijntje langs de liplijn. Deze lijn blijft goed zitten en is, als de lippenstift vervaagt, makkelijk weer in te vullen. AllerHande 67

Allerhande | 1997 | | pagina 67