We hebben de halve wereld afgereisd om u te laten genieten van iets bijzonders. en m Guatemala Misschien hebt u als u In het buitenland was, bijvoor- beeld op een verre vakantiereis, wel eens een kop kof- fie geproefd waarvan u dacht: "he, toch heel anders dan de koffie van thuis." Dat kan klop- pen. Want koffie is een natuurproduct met ongelooflijk veel variatle. De koffiebonen die in Afrika verbouwd worden geven een andere geur en smaak dan de bonen van Zuid-Amerikaanse of Indonesi- sche plantages. En verreweg de meeste koffie die u in Nederland koopt bestaat uit een melange van ver- schiilende soorten. Daardoor gaan be- paalde smaak- en geurnuances verloren. Dat is niet het geval met het nieuwe Perla Gourmet dat u sinds kort op onze schap- pen ziet staan. Wie Peria Gourmet drinkt proeft pure kof fie, gemaakt van een bonensoort, uit een koffieland. Onze koffie-specialisten hebben de heie wereld afge reisd om zes exclusieve soorten voor u uit te kiezen. Andere koffies, zoals u ze op z'n hoogst kent van een verre reis. Stuk voor stuk ook verschillend van elkaar. Perla Gourmet Kenya massaai is iets anders dan Perla Gourmet Guatamala Antigua, om maar watte noemen. En misschien zult u de ene dan ook liever 's morgens drinken terwijl u de andere lekkervindt in de middag of als after dinner Om u nu een Colombia beetje een indruk te Qntdek per|a GourmeL 0ntdek koffiei geven van de ver- schillen in smaak en geur hebben we op de pakken Perla Gourmet cijfers gezet voor body (pittigheid van smaak), acidity (rinsheid) en flavour (geur). Verder komt het op uw eigen lust tot experimenteren aan. Net zo goed als u af en toe eens een andere wijn probeert, kunt u zo nu en dan een andere Perla Gourmet proberen. En dan drinkt u Perla Gourmet op dezelfde manier als waarop u wijn drinkt: met voile aandacht. Zo geniet u het meest. Zullen we ze alle zes nog even^ voor u op een rijtje zetten? Daar gaan we: Perla Gourmet Kenya massaai wordt geoogst op de helllngen van de Kilimanjaro in Afrika. Deze koffie is fris, rins en vol van smaak. Perla Gourmet Guatamala Antigua komt uit Midden Amerika. Hij is heerlijk soepel, geurig en rins. Perla Gourmet Brasil san- tos is geurig en heeft een verfijnde, milde smaak. Perla Gourmet Java Gununs blau is een pittige kof fie met een hoog cijfer voor body. Perla Gourmet Colombia supremo is de beste Colombiaanse Arabica-koffie, maar dan ontdaan van cafeine. En Perla Gourmet Milano espresso, tenslotte, is Ideaal voor liefhebbers van een echt Italiaans kopje koffie. Perla Gourmet is, zoals dat heet, "onder beschermende atmosfeef verpakt en het behoudt daardoor net zo lang z'n geur en smaak, als andere koffie die u bij ons koopt. Al met al een zestal waar nog heel veel smaak- en geur-avonturen mee te beleven zijn. We wensen u een plezie- rige ontdekkingsreis. Onze koffiespecialisten zijn u voorgegaan <TnTijj.il a biiaUflUM m a 5'a

Allerhande | 1997 | | pagina 47