Alles wat u nodig hebt voor een I6e rlijk uitpakontbijt En natuurlijk echte Mk i boter Knapperige cracker H 'Krokant' ontbijten Zo'n feestelijk ontbijt komt nog beter uit de verf op een mooi gedekte tafel. Het servies op deze pagina's is helemaal in paassfeer. Het is van Italiaans aarde- werk, handbeschilderd en verkrijgbaar in de kleuren groen en geel. De onderde- len zijn los verkrijgbaar, zodat u uw eigen servies kunt samenstellen (dessertbord 3,95, eierdop 2,95, schaaltje, mok (elk 4,95) en kop en schotel 7,95). Het servies is afwasmachinebestendig, maar niet geschikt voor de magnetron. Het geheel wordt gecompleteerd met leuke (vruchten)sapglazen (per stuk 4,95) in dezelfde kleuren als het servies. Het servies- en (vruchten)- sapglazen-aanbod geldt zolang de voorraad strekt. Paasstol, broodjes en crackers smaken nog lekkerder als ze worden besmeerd met roomboter. Zet een mooi botervlootje op tafel met echte boter, Neem de boter van tevoren uit de koelkast zodat ze wat zach- ter kan worden. Ook kunt u met een speciale boter- kruller mooie krullen van harde boter trekken en deze in een schaaltje presenteren. Naast broodjes zijn ook crackers lekker bij een ontbijt. Vul een mandje met enkele soorten knapperig knackebrod of crackers en zet dit op de ontbijttafel. Eet u of een van uw gasten liever cornflakes of cruesli als ontbijt, serveer dit dan in mooie schaaltjes. Zet er een kom yoghurt, een kan melk of een kan goed gekoelde yoghurtdrink bij. Zo'n krokant schaaltje zuivel is trou- wens voor iedereen een lekkere afwisseling bij het ontbijt. SXM>® Lekker voor groot en klein: koele yoghurtdrinks. In de winkel vindt u een uitgebreide keuze gekoelde en ongekoelde yoghurtdrinks. Serveer ze goed gekoeld. Zet enkele kannen neer met zowel zoete als frisse smaken.

Allerhande | 1997 | | pagina 43