Vragen aan de servicelijn Euro Shopper zich? Waarin onderscheidt AllerHande Klantenserv ice Wilt u iets weten over producten die bij Albert Heijn verkrijgbaar zijn, dan zal de bedrijfsleiding in uw winkel met genoegen uw vragen beantwoorden. Ook kunt u met vragen terecht bij de AH Servicelijn (0800-0305). Kan snelfiltermaling koffie in de cafetiere? Waarom bevat het voorverpakte gehakt half- om-half geen IKB-sticker? Kunnen pizza's in de magnetron worden verwarmd? Kunnen de nieuwe Perla koffiesoorten ook gebruikt worden in een cafetiere? Mevr. V. te Z. Voor het beste resultaat moet de kof- fiemaling zo fijn mogelijk zijn, dus een espressomaling is het beste. In het assortment hebben we, naast de andere soorten, ook een Espresso. A Hoewel espresso het geschiktst is voor de cafetiere, kan ook een snel- I filtermaling worden gebruikt. In het assortment voeren we de Perla 1 Gourmet Brasil, Guatemala, Java Cuming Blau en Kenya. Daarnaast I is er ook een cafeinevrije koffie, de Perla Gourmet Columbia. Ik koop bij voorkeur vlees met een IKB- sticker (Integrale Keten Beheersing). U heeft dit vlees ook en bij het kopen let ik er altijd op dat deze sticker erop zit. Nu kocht ik verpakt half-om-half gehakt en daar bleek de sticker niet op te zitten. Is hiervoor een reden of heb ik gehakt gekocht van een mindere kwali- teit? Mevr. P. te H. Het Productschap van Vee, Vlees en Eieren heeft regels opgesteld welke pro ducten wel of niet de 1KB sticker mogen voeren. Samengestelde en gekruide pro ducten krijgen de sticker niet. U vindt dan ook geen 1KB sticker op vleeswaren en ook niet op het gehakt half-om-half. Dit gehakt is immers een samengesteld product, t.w. een mengsel van runder- en varkensgehakt. Maar het varkens- vlees dat voor het gehakt wordt gebruikt heeft overigens wel een IKB-sti cker. Op het etiket staat dan ook dat het hier om scharrelvarkensvlees gaat. Kan ik de AH Pizza's, in dit geval de Saporita, in de magnetron verwarmen en hoelang moet ik hem dan in de magnetron plaatsen? Din. J. teA. U kunt een pizza niet in de magnetron verwarmen, want dan wordt de bodem niet krokant, maar blijft slap. De vuist- regel is dat als een bepaalde bereidings- wijze niet op de verpakking staat, het product daarvoor ook niet geschikt is. Vraag aan Niek Jan van Damme, manager Eigen Merk- en Euro Shopper-producten 'De artikelen van Euro Shopper zijn kwalitatief goede producten voor een vriendelijke prijs. Zoals de naam al aangeeft staat Euro Shopper voor een echt Europees merk. Samen met super- marktketens in het buitenland koopt Albert Heijn de producten in, waardoor de klant kan profiteren van lage prij- zen zander dat daarbij de kwaliteit in gevaar komt. Het brede assortment Euro Shopper-producten is een waarde- volle aanvulling op het bestaande assortment van Albert Heijn, dat bestaat uit A-merken en het eigen merk. Iedereen kan ruim keuze maken en zelf bepalen hoeveel hij of zij wil uitgeven aan een product. Euro Shopper-producten zijn duidelijk herkenbaar aan het logo met de winkelwagen. Bovendien ligt bij de infobalie of in het folderrek achter de kassa een folder waarin de klant alle Euro Shopper-producten kan vinden die op dat moment bij Albert Heijn ver krijgbaar zijn. AllerHande 113

Allerhande | 1997 | | pagina 113