voorde snelle kok verre Oosten Air Miles ook op TV Proef het 'n Kaartje voorynlpflfijyi HET NUT VAN VEZELS 1 Klaar birmen acht minuten Vanaf 3 februari kunt u Air Miles ook op TV zien! Hoe dat kan? In het nieuwe middagprogramma 'De Tearoom', dat 3 februari begint. 'De Tearoom' wordt gepresenteerd door Ellen Brusse en zal 5 dagen per week worden uitgezonden. Naast de kookrubriek, waarin recepten uit o.a. AllerHande worden gekookt, komen allerlei andere interessante en wetenswaardige zaken rondom Air Miles aan bod. Kijken dus! (RTL 4, 15.00 uur) Alie volgens traditioneel recept Probeer de Tai Ming Mie en u proeft het verre Oosten. Deze miesoort (500 g, 2,19 ©(D) wordt volgens oeroud en tra ditioneel oosters recept gemaakt, waar- door de mie lekker luchtig en stevig blijft en het de smaak van de toegevoegde krui- den en ingredienten veel beter opneemt. Vanaf 10 februari vindt u op elke verpak- king van Tai Ming Mie 500 g een actie- boekje met de Krasfeestactie, waarbij u aantrekkelijke prijzen kunt winnen. De nieuwe Iglo Wokschotels uit de diepvries (700 g, 6,99 zijn lekker, volwaardig en snel zelf klaar te maken. Knapperige groente, gemengd met rijst en een apart zakje kruiden zitten in een opvallende, hersluitbare zak. Braad kip ofvlees naar keuze in de wok aan met de kruiden, voeg het groente-rijstmengsel toe, roerbak nog acht minuten en klaar is uw maaltijd. De wokschotels zijn er in drie oosterse varian- ten: Vietnamese, Thaise of Javaanse Wokschotel. Wat is het nut van voldoende vezel in onze voeding? Hierover gaat de nieuwe uitgave van het Voorlichtingsbureau voor de Voeding. De uitgave 'Vezelrijke voeding' is verkrijgbaar door 6,- over te maken op gironummer 43 23 700 van het Voorlichtingsbureau voor de Voeding, o.v.v. titel en bestelnummer 861. 6 AllerHande Een kleine moeite, die echter bij de ontvanger op z'n minst een glimlach zal opleveren, is het versturen van een Valentijnskaart. Bij Albert Heijn kunt u een keus maken uit luxe Valentijnskaarten, met o.a. zachte beertjes en lieve wensen. Alle kaarten zijn per stuk verpakt, met envelop. Om de kaarten te kunnen versturen kunt u bij de Albert Heijn-infobalie terecht voor postzegels.

Allerhande | 1997 | | pagina 6