naamkaartjes Droomtninen TurnJde SpUTCTl Arzberg porselein Sfeervolle Origin eel Valentij nsboeketj e AllerHande I nterieur Actie tot december I 997 Bij Albert Heijn kunt u met Promozegels sparen voor een schitterend porseleinen ontbijt- en dinerservies van Arzberg. Dit kwaliteits-servies wordt exclusief voor Albert Heijn in drie verschillende dessins ontworpen. Sparen is heel eenvou- dig: voor iedere 25,- die u bij Albert Heijn besteedt krijgt u een Promozegel. Sommige producten leveren bovendien een extra zegel op. Op de spaarkaart, die u vindt in iedere Albert Heijn-winkel, staan alle bijzonderheden vermeld. De porseleinactie duurt tot eind december 1997; lang genoeg om te sparen dus! Om zelf te maken Valentijnsdag is bij uitstek een dag om goede vrienden of familie te verrassen met een lekker, zelfgemaakt etentje. Om zelf te maken Echte Valentijnsbloemen zijn rozen en anjers. U kunt ze als bos geven, maar ze ook verwerken in originele boeketjes. Bijvoorbeeld deze tafelboeket- jes van enkele rozen en een lege yoghurtbeker. Laat een stukje oasis ter grootte van de beker ca. een half uur in een bak met water staan zodat het zich kan volzuigen. Leg het dan in de beker en steek er enkele rozen in. Doe dit zo dat de bloe- men zo'n vijf centimeter boven de rand uitkomen en ze de opening van de beker opvullen. Wikkel enkele eucalyptusbladeren om de beker en bind ze bij elkaar met raffia. Snijd of knip de bladeren bovenaan ter hoogte van de beker af. Tuinliefhebbers opgelet! Grensverleggend tuinieren. Niet alleen in de tuin, maar ook op het dak of het balkon. Rondorn dit thema is de beurs Tuinldee '97 opgezet, die van donderdag 27 februari tot en met zondag 2 maart in de Brabanthal- len in's Hertogenbosch wordt gehouden. Alles wat tuinliefhebbers op dit moment bezighoudt aan trends, ideeen en decoraties zal er te zien zijn. Zo zijn er tal- rijke voorbeeldtuinen, onder meer van daktuinen en balkontuinen, maar ook van luxe en zelfs van droom- tuinen. Albert Heijn zal op Tuinldee '97 zijn ver- nieuwde bloemen- en plantenafdeling introduceren. Daarbij besteedt u natuurlijk ook zorg aan een mooi gedekte tafel met bijvoor beeld zelfgemaakte naamkaartjes. Knip voor ieder naamkaartje een hartje uit een eucalyptusblad. Schrijf met een goudschrijvende stiff (verkrijgbaar in de betere boekhandel) voorzichtig een naam op het hartje. Maak aan de bovenkant van het hartje een gaatje en rijg er een stukje raffiatouw ter lengte van ca. 30 cm door. Bind het hartje om bijvoorbeeld een servet. m u Brabanthallen, Diezekade 2, 's Hertogenbosch, telefoon: (073) 629 39 II Open: donderdag 27 februari en vrijdag 28 februari 10.00 tot 22.00 uur, zaterdag I maart en zondag 2 maart 10.00 tot 18.00 uur Toegangsprijs: 15,- per persoon voor volwassenen, 10,- per persoon voor kinderen van 4 t/m 12 jaar Tegen inlevering van deze bon kunt u aan de kassa voor maximaal 2 personen per bon 3,50 korting per persoon op uw entreekaartje krijgen. In plaats van 15,- betaalt u nu maar I 1,50 per persoon. Deze actie is niet geldig in combinatie met andere entreekortingen.

Allerhande | 1997 | | pagina 49