J&z* (|K) Geer tiw smaak vleugfels met Vogfelaars NEEM NOU BIJVOORBEELD SLANK-IN... Watts Heeft u thuis ook zo'n mooi figuur? Die houdt van gezelligheid: lekker eten, lekker drinken en die dus eigenlijk wel een paar pondjes kwijt kan... Slank-in van Kelderman smaakt net zo gezellig, maar bevat nauwelijks calorieen. Bovendien is het, net als alle Kelderman broodspecialiteiten, lekker lang houdbaar en rijk aan vezelstoffen en vitaminen. Een gezonde manier om aan de lijn te doen. Alle Kelderman broodspecialiteiten vindt u op het broodschap in de supermarkt. Steeds vaker passeren Vogelaars van Van Dijk Banket de winkelkassa. Overal in Nederland. Deze ovcrhecrlijlce hoffiekochen zijn g'evuld met stukjes kazelnool en ckocolade en verpakt in een hersluitkare toefzak. Deze verpakking' zorg'l ervoor dat van de eerste tot en met de laatste koek, ovenvers van deze tractaiie kunt genieten. En met de aanhoop van Vogelaars Indpt u Vogelbescherming Nederland. Wilt u de vogels in uw tuin cok helpen? Vraag dan bij Vogelbescherming Nederland het gratis boekje met hijslutting van Sen streepjescode van een pah Vogelaars) Meer vogels in uw tuin aan. Met 24 pagina's tips over icintervoedering, nesthasten en vogelvriendelijh tuinieren. Dhr/Mw Ad res Postcode Plaats Deze bon met UAC-code in een gefrankeerde envelop opsturen aan Vogelbescherming Nederland, Driebergseweg 16c, 3708 JB Zeist. Stuur mij het gratis boekje 'Meer vogels in uw tuin' Van Dijk Banket Postkvis 13 8064 ZG Zwartsluis 30 AllerHande

Allerhande | 1997 | | pagina 30