Vragen aan de servicelijn voorverpakt vlees nu uit? si Waar bestaat het assortiment AllerHande Klantenservice Wilt u iets weten over producten die bij Albert Heijn verkrijgbaar zijn, dan zal de bedrijfsleiding in uw winkel met genoegen uw vragen beantwoorden. Ook kunt u met vragen terecht bij de AH Servicelijn (0800-0305). Bevatten de voorgebakken stokbroden dierlijke vetten? Is Tradition Rouge echte wijn? Hoeveel procent vet bevat deAH Roombrie precies? Ik ben vegetarier; ik gebruik wel melk maar geen andere dierlijke vetten. Op de broodafdeling koop ik de stokbroden in een witte zak, maar ook wel eens de stok broden die per twee stuks in plastic zijn verpakt. Bevatten deze stokbroden dier lijke vetten? Mevr. s. te s. De beide soorten stokbrood die u noemt, bevatten geen dierlijke vetten. halen, blijft de drogestof over en deze bevat in het geval van een 60+ Roombrie 60% vet. Om nu het vetgehalte van de gehele kaas uit te rekenen worden water en drogestof bij elkaar opgeteld en gedeeld door 2. Van- daar dat u op de roombrie ziet staan dat deze 33% vet per honderd gram bevat. Hoewel ik niet van wijn houd, drink ik op doktersvoorschrift elke dag een glas rode wijn. In verband met prijs en smaak ben ik uiteindelijk terechtgekomen bij de 'Tradi tion Rouge', maar ik lees nu op het etiket dat dit een 'boisson aromatise a base de vin' is. Is dit nu wel of geen wijn? Dhr. L. te S. De Tradition Rouge is een gearomatiseerde drank op basis van wijn en bestaat voor Vraag aan Rik Louwman, inkoper vers vlees, wild en gevogelte AllerHande 71 Op de AH Roombrie staat 60% vet, terwijl op de achterkant van de verpakking staat 33% vet per honderd gram. Mijn vraag is nu hoe vet deze kaas is. Dhr.B.teW. De AH Roombrie is een 60+ kaas. Hoe vetter de kaas, hoe zachter deze is. Roombrie bestaat voor ongeveer de helft uit water en de ove- rige helft zijn de zogenaamde drogestofbe- standdelen. Als je het water uit de kaas zou De voorverpakte vleessoorten bij Albert Heijn zijn voorzien van een nieuwe verpakking en het assortiment is flink uitgebreid. Waar bestaat het assortiment nu precies uit? Mevr. V.L. te L. 'Albert Heijn heeft keus uit een brede sortering. In de categoric luxe vlees bijvoorbeeld hebben we een paar bij- zondere soorten: AH Royaal, waaron- der minirollade en gevulde lamsbout, en Argentijns vlees, afkomstig van run- deren die onder ideale condities leven in Zuid-Amerika. Bovendien hebben we iedere maand een keuze uit vier nieuwe, makkelijk te bereiden vlees soorten (bijvoorbeeld de baconburger). Deze vleessoorten wisselen elke maand, zodat de klant telkens kan proeven van nieuwe soorten. Het vlees is in de koel- vitrine direct herkenbaar aan de kleur van de verpakking en het etiket. Boven dien is er varkensvlees van het 1KB (Integrate Keten Bewaking) keurmerk, waarvan het vlees aan extra strenge regels voldoet. Bij de zelfbedieningsafdeling kunnen de klanten op hun gemak ruim keus maken, ze hoeven niet in de rij te staan en kunnen makkelijke eenper- soonsverpakkingen meenemen.

Allerhande | 1997 | | pagina 71