Zo licht als achte Natscheerders Voor Z >v> Verstopte neus? opgelet! SuPer«lad AllerHande Beauty Y\- Kamille doet wonderen Trends in maandverband een veertje Maandverband wordt steeds dun- ner en comfortabeler. Er zijn er al van twee milimeter dun. Toch werken ze net zo goed of zelfs beter dan hun dik- kere voorgangers. Iedere vrouw menstru- eert in haar leven ge- middeld zeven jaar. Ook in die perioden wil ze zich prettig en schoon voelen. Maandverband is de populairste vorm van bescherming tij- dens de menstruatie. Maandverbandfabri- kanten doen hun uiter- ste best zo dun en comfor- tabel mogelijk maandver band te ontwikkelen. De boven- laag van de dunne soorten maand verband is zo samengesteld dat het vocht wel naar binnen kan, maar niet meer terug. Daardoor blijft de bovenkant droog en schoon aanvoelen. Iedere fabrikant heeft z'n eigen methode ontwikkeld voor effec- tief dun maandverband. In het algemeen onderscheidt ultradun maandverband zich van andere soorten door de microgroeljes in de bovenlaag om het vocht snel in Citroensap helpt Ruwe handen worden weer glad door ze te mas- seren met het sap van een citroen. Het sap ver- wijdert de droge huidcellen. Spoel uw handen daarna af onder lauw stromend water. Wrijf ze het drogen in met een beetje handcreme (Atrix, Unicura, Glycerona) en uw handen voelen weer zacht aan. VERZORGERS VOOR de lengterichting naar binnen te leiden. Bij sommige soorten be- staat de binnenkant uit hele fijne korreltjes die snel en effectief vocht opnemen en het niet meer loslaten. Albert Heijn verkoopt ultradun maandverband van het AH-merlc, Libresse en Always. nze lippen hebben het zwaar te ver- duren. Zeker in de winter droogt de dunne huid makkelijk uit door de droge winterlucht, kou, zon en wind. Om schrale lippen tegen te gaan is het belangrijk de lippen goed te bescher- men met lipverzorgers. Daar zitten onder meer plantaardige vetten in die de lippen beschermen en soepel houden. Vitamines voeden de huid en herstellen de huidstructuur, en zonne- filters beschermen tegen UV-straling. Bij Albert Heijn vindt u diverse soorten lippenverzorgers van Blistex en Labello. Door zijn veelzijdige eigenschappen is kamille een ideaal huismiddel tegen verkoudheid. Kamille doet de slijm- vliezen enigszins krimpen, verzacht en is rustgevend. Bovendien geeft kamille meer lucht en vermindert het slijm. Gorgelen met kamillethee (Zonnatura) verzacht een pijnlijke keel. Wilkinson heeft een nieuwe manier van scheren ontwikkeld met de FX-performer. Dit mesje scheert zeer glad, comfortabel en wendbaar door een goede contactgrip, flexibele dubbelmes- jes en een vergrote en verbeterde glijstrip. 3 - resultaat AllerHande 53

Allerhande | 1997 | | pagina 53