Tien dagen Zell De hoofdprijs van AllerHande's grote Alpenkruiswoordpuzzel: Een tiendaagse reis vepe twee personen naar een van de mooiste skigebieden van Oostenrijk: dat is de hoofdprijs Hande's grote Aipen kruiswoordpuzzel die u op de volgende bladzijden ziet staan. Allure heeft voor ngesteld Zell am See is een veelzijdige wintersportplaats en ligt aan de oevers van een prachtig meer, de Zeller See. In het stadje zelf zijn twee cabinelif- ten, waarvan er een naar de Schmit- tenhohe op 2000 meter hoogte leidt. Daamaast zijn er zeven stoeltjes- en zestien sleepliften. Alles bij elkaar is dat goed voor een skigebied van meer dan 70 kilometer aan pistes, die zowel voor beginners als gevorderden vol- doende mogelijkheden bieden. Dichtbij Zell am See ligt de Kitzstein- horn-gletsjer bij het plaatsje Kaprun, die skien tot boven de 3000 meter mogelijk maakt. Daarmee is dit gebied zeer sneeuwzeker. Voor langlaufers zijn er in de directe nabijheid van Zell am See twee loi- pen, die aansluiten op een net aan loipen van in totaal 120 kilometer lengte. De wandelaar beschikt over 40 kilometer aan geruimde wegen. Verder kunt u schaatsen op het meer of op de kunstijsbaan, skibobben, curling spelen, rodelen, kegelen en arrensleetochten maken. In het centrum van Zell am See wordt volop genoten van de apres- ski, van discotheken tot intieme bar- retjes. In samenwerking met reisbureau Allure Travel de Eventuele meerkosten en aanvullende arrangementen, reisverzekeringen etc. zijn niet inbegrepen en worden door Allure Travel aan de prijswinnaars in rekening gebracht. Een tiendaagse skivakantie voor twee personen, in overleg op te nemerftot en met het wintersportseizben 1997/981 Vervoer per trein 2de klas van elk gewenst station in Nederland naar Zell am See in Oostenrijk, inclusief couchette. Zeven ovemachtingen op basis van halfpension (ontbijtbuffet en 4-gangendiner) in een tweepersoons- kamer in een gezellig hotel op loopafstand van alle faciliteiten van Zell am See. Zes dagen skihuur, schoenhuur en skipas. De waarde van het arrangement bedraagt maximaal 3.000,-voor twee personen. Inzenders van de goede oplossing maken tevens kans op een van de vijftig thuisblijfpakketten van Unox. Zo'n thuisblijfpakket (winkelwaarde ca. 25,00) bestaat uit: een Unox IJsmuts een Rookworst (van 100% rundvlees), een pakje Vleesjus een blik Unox Stevige erwtensoep een blikje Unox Knaks met tien knakworstjes drie eenpersoonsblikjes Unox Uno soep in drie smaken twee potten Unox Chicken Tonight in de nieuwe smaken Tjap Tjoy en Ayam Pangang AllerHande 37

Allerhande | 1997 | | pagina 37