cn Er komen heel wat handen aan te pas houten vaten waarin de jonge sherry ligt te om onze mooie Conqueror Medium Dry rijpen, worden nog altijd door bekwame, sherry te maken. 't Begint al met het een Spaanse kuipershanden gekuipt. voor een planten en aankuilen van al die Tenslotte is het de hand van onze duizenden Palomino-druivestruiken in de keldermeester die met zijn venencia (u weet I mH wel, dat kleine bekertje aan de lange steel) weerbarstige, witdroge kalkgrond. Nu hoeft dat gelukkig niet ieder jaar opnieuw te gebeuren. Maar als de struiken na een paar jaar hun eerste druiven geven, moeten die ook alweer door vele, vele voorzichtige handen worden geoogst. En daarna moeten al die duizenden takjes die de druiven droegen, gesnoeid worden voor de volgende oogst. Zo gaat dat al onze Medium Dry sherry in een grote boog uit het vat in het glas mikt. Waardoor wij karakter beter kunnen testen. Kortom, onze Conqueror Medium Dry is een mooie sherry, door ervaren Spaanse handen gemaakt in onze eigen bodega in Jerez de la Frontera. Amberkleurig. Niet al te droog dus. En met een smaak die in Jmimi eeuwen in Andalusie. En zo zal het in de de verte aan noten doet denken. volgende eeuw voorlopig ook nog wel gaan. Hij past prima bij soepen en kazen. De druiven worden weliswaar niet Drink 'm vooral flink koel. Met uw hand meer met de voeten geperst, maar de eike- niet om de kelk, maar om de voet van het glas. Conqueror medium dry sherry: HANDGEMAAKT IN ONZE EIGEN BODEGA.

Allerhande | 1996 | | pagina 23