Carmel. Vers nit de Tuin van Israel. Carmel Aardbeien Carmel Avocado U eel ze als ze zacht zijn. Als feestelijk gevuld voorafje of in salades. Gepureerd is het de verse basis voor zelfgemaakte guacomole. Carmel Rode Peper Rode peper die net zo heel van smaak is als de zon in de Arava-woestijn waar de pepers worden geteeld. Speciaal voor AH, speciaal voor mensen voor wie het niet pittig genoeg kan zijn. Carmel Paprika's Speciaal voor AH geteeld in de Sharon-vallei. En onidat Carmel de Zomerkoninkjes invliegt liggen ze hitmen 24 nur in de winkels. Als u de naam Carmel ziet staan op groenten en fruit, dan bent u zeker van A-kwaliteit. Want Carmel zorgt ervoor dat er zo weinig mogelijk tijd tussen oogst en verkoop verloren gaat. Direct na de oogst worden de producten op kwaliteit gecontroleerd, gewassen, verpakt en naar Nederland vervoerd. Zonodig per vliegtuig. Zodoende krijgt alleen het allerbeste de naam die het verdient: Carmel. Paprika's met een stevige, dikke wand, waardoor ze zich makkelijk laten vullen. In reepjes gesneden serveert u ze als vrolijk gekleurde rauwkosthapjes. Carmel Sharon Fruit Een en al fris-zoet vruchtvlees. Geen pitjes en ook geen klokhuis. Hard Sharon Fruit eet je als een appel. Is de vrucht zacht, dan laat hij zich het liefst uitlepelen. Carmel Tros-tomaten Mooie stevige tomaten. Geurend zoet zoals tomaten horen te sniaken. Gerijpt aan de tros, geplukt aan de tros. En dat proefje. Voor de liefhebbers zijn er ook Carmel Cherry-tomaatjes. Carmel Aubergine Aubergine is calorie-arm en rijk aan vitamines. Een heerlijke vrucht, die zich in veel gerechten goed laat smaken. Op de groemenafdeling van AH ligt een folder vol gerechten met aubergine voor u klaar. Carmel Galia Meloen Het zacht geelgroene vruchtvlees van de Galia is bijzonder smaakvol en heeft een zeer verfijnd aroma. Galia van Carmel, da's meloen op z'n best.

Allerhande | 1996 | | pagina 14