Kreeft en Noorse zalm in bladerdeeg beenham met cranberrysaus finishing touch met smaak Verse pastel met iets lekkers erbij met uw eigen Amerikaanse Lekkere saus In de diepvries van Albert Heijn vindt u AH Kreeft in bladerdeeg en AH Noorse zalm in bladerdeeg Deze verrassende pakket- jes verwarmt u in de oven. Serveer ze bijvoorbeeld met gestoomde ven- kel of courgette en u heeft een com- pleet feestgerecht. Altijd heerlijk: verse pasta met zelf- gemaakte saus. Dus waarom niet met kerst? De Buitoni verse pasta is er in verschillende varianten, met of zonder vulling en smaakt goed met de verse sauzen van Buitoni (pesto genovese, quatro formaggio of funghi) of met de nieuwe sauzen van Mona op basis van creme fraiche (peperroomsaus, kaasroomsaus en champignonroomsaus). De laatste zijn ook overheerlijk in combinatie met vlees. Serveer de pasta met kalfs- koteletjes of varkenshaas en een ffisse salade. Speciaal voor de kerst heeft Albert Heijn een Amerikaanse beenham met cranberrysaus die u heel eenvoudig ornto- vert in een echt kerstgerecht. De ham hoeft u alleen af te bra- den in de oven. Op't laatst schenkt u de saus uit over de ham en zet deze nog ca. 10 minulen terug in de oven. Zo krijgt u een lekker knapperig sausje. In de tussentijd kunt u de andere gerechtjes voor het kerstdiner bereiden. Snijd de ham in dunne plakken en verdeel deze dakpansgewijs over de borden. Klassiekers De zes verschillende Heinz sauzen in een blikje van 230 ml hoeft u alleen maar even op te war- men en u heeft een lekkere saus voor vlees, vis of groente. Rollade met mosterdsaus en biestuk of varkenshaas met groene pepersaus zijn klassiekers, maar ze blijven lekker. In de flesjes Calve mosterdsaus en Calve groene pepersaus zijn deze smakelijke sauzen kant-en-klaar. AllerHande 13

Allerhande | 1996 | | pagina 13