aarsen voor Candles" ZO BESTELT U DE CD "MUSIC BY BRISE CANDLES" BESTELBON 1 I I I I I I I I I I I Een gezellige sfeer? Daar hoort natuurlijk ook romantische muziek bij.Tijdelijk ontvangt u bij aankoop van twee Brise Geurkaarsen voor slechts 5,95 de sfeervolle CD "Music by Brise Candles". Een sfeervolle romantische CD met 14 originele tracks. Spaar 2 streepjescodes van Brise Geurkaarsen. U kunt alle geuren sparen:Vanille, Forest Berries of Peach Roses. U betaalt 5,95 of zonder streepjes codes 9,95.Vul de bestelbon in en stuur deze samen met betaalmiddel en streepjescodes in een voldoende gefrankeerde envelop naar: Music by Brise Candles, Postbus 706, 4870 CB Etten-Leur. U krijgt de CD binnen 4 weken thuisgestuurd. U mag de bestelbon ook kopieren. De actie loopt tot en met 31 januari 1997 en zolang de voorraad strekt. Naam Ad res Postcode Plaats O Ik sluit hierbij een volledig ingevulde en onder- tekende Eurocheque of Girobetaalkaart t.w.v. 5,95 bij (of 9,95 zonder streepjescodes). 0 Ik machtig S.C. Johnson Benelux tot het een- malig en onherroepelijk afschrijven van het bedrag van f 5,95 (of 9,95 zonder streep jescodes) van mijn bank-/girorekening. Handtekening: Nummer bank-/girorekening: Geen nummer van een spaarrekening invullen! Actie voorwaarden: U kunt niet betalen met postzegels, creditcard of bank/giro overschrij- vingsformulier. Alleen volledig ingevulde bestel- en betaalkaarter worden gehonoreerd. Streepjescodes dienen in originele en ongeschonden staat te worden ingezorden. Deze bestelbon is alleen geldig in Nederland.

Allerhande | 1996 | | pagina 73