aanbiedingen. Lees, maak uw keuze en geniet! Dino's in Emmen Jungle Book op de Plank Met Vouchers naar de Film Gratis Camera's Madurodam Speciale reis- De komende tijd kunnen Air Miles-spaarders weer profiteren van een heleboel aantrekkelijke Op Stap met Air Miles id* Onvergetelijk voor jong en oud is de perma- nente expositie over dinosauriers in het Noorder Dierenpark Emmen. Hoogtepunten zijn onder andere de zeven meter grote Albertosaurus, een origineel dinoskelet en het kijkraam van een nestplaats van de Maiasaura's. Voor 70 Air Miles bent u gratis onder de dino's. Het dansgezelschap Opus One brengt dit sei- zoen het wereldberoemde Jungle Book op de planken. Deze musical is vanaf 27 oktober a.s. in geheel Nederland te zien. Met 90 (kin- deren tot 13 jaar) of 110 (volwassenen) Air Miles heeft u gratis toegang tot een groot aantal van deze familievoor- stellingen. Heen en weer naar Praag voor 600 Air Miles Voor twee Air Miles-vouchers krijgt u het tweede kaartje gratis in een van de Pathe Cinemas of Minerva Theaters voor dezelfde voorstelling. Een voucher (a 36 Air Miles) kunt u bestellen via de sprekende computer op telefoonnummer (023) 569 92 22. De vou cher ontvangt u binnen zeven dagen en is geldig voor een voorstelling in elke Pathe/Minerva-bioscoop. De megabioscoop Pathe Scheveningen geeft bovendien gratis twee '1 Can't Believe It's Yogurt'-ijsjes weg bij inlevering van een voucher. Vouchers zijn geldig t/m 31 december 1996. AANBIEDINGEN Ook KLM heeft speciaal voor Air Miles-spaar- ders de komende maanden een paar aantrekke- lijke aanbiedingen. Zo kunt u al voor 600 in plaats van 900 Air Miles heen en weer naar Praag en voor slechts 1500 Air Miles (in plaats van 8200) kan Chicago uw reisdoel zijn. Kijk in de Air Miles-nieuwsbrief voor meer details. Meer bijzonderheden over deze en andere aanbiedingen leest u in de nieuwsbrief die Air Miles- spaarders vanaf eind oktober in de bus krijgen. Jungle Book als dans- voorstelling: gratis met 110 Air Miles (kinderen tot 13 jaar 90 Air Miles Als u van mini houdt, is het vernieuwde Madurodam een aanrader. Vanaf 26 oktober a.s. wordt een bezoek nog aantrekkelijker, want vanaf die datum wor- den maar liefst 10.000 foto- camera's weggegeven tegen inlevering van twee Air Miles-vouchers. Hoe u die in uw bezit kunt krijgen, kunt u hierboven lezen. Gratis camera's voor twee Air Miles- vouchers in vernieuwd Madurodam

Allerhande | 1996 | | pagina 61