VAN 1996 OP CD-ROM Met de AllerHande cd- rom in uw pc hebt u met enkele klik- ken van de muis het gewenste recept (met foto) op het scherm. U kunt kie- zen uit alle bijna 400 Aller- Hande-recepten van 1996 inclusief de nieuwste kerst- recepten. De 200 lekkerste recepten van twaalf jaar AllerHande zijn daar ook aan toegevoegd. Recepten zoeken kan op vier verschillende manieren: via 'het lekkerste alfabet', via 'uw favoriete recepten', via 'soorten gerechten' en via 'kiezen op maat'. Kiezen op maat Zoekt u een recept via 'kie zen op maat' dan kunt u kie zen uit selectiecriteria als Alle recepten Bent u op zoek naar een lekker recept? Heeft u een per sonal computer met een cd-rom speler? Dan kunt u met de AllerHande cd-rom (met bijna 600 recepten) uw zoek- tocht naar een recept aanzienlijk bekorten. Doe dit bestelformulier geheel ingevuld in een envelop (zonder postzegel) en stuur deze naar: AllerHande cd-rom, Antwoordnummer 10169, 2700 WB Zoetermeer Ik krijg de cd-rom thuisgestuurd binnen vier weken nadat het geld ontvangen is. J ik wil de cd-rom met alle recepten van Aller Hande in 1996 plus de 200 lekkerste recepten uit de jaren daarvoor thuis ont vangen. Ik machtig hiertoe Koninklijke Ahold NV om eenmalig een bedrag van 39,85 (f 34,90 4,95 verzendkosten) af te schrij- ven van mijn rekening. Naam: M-nv Adres: Postcode Woonplaats: Bank/gironummer: Datum: Geboortedatum: (minimumleeftijd 18 jaar) Handtekening: 'bereidingstijd', aantal per- sonen', 'speciale momenten', 'buitenlandse keuken', 'bereidingstechniek' en 'kilo- calorieen'. Gaat u met de cursor over de selectiecrite ria heen. dan verschijnen de keuzemogelijkheden per selectie in beeld. Valt een bepaald recept bij u in de smaak, dan kunt u dat door een druk op de knop toevoe- gen aan 'uw favoriete recep ten' en zo uw eigen recepten-database aanleggen. De recepten bestaan altijd uit 'voorbereiden' en/of 'bereiden' en 'ingredienten'. Een geselecteerd recept kunt u vanzelfsprekend ook uit- printen! Cadeau-idee voor sinterklaas De oplage van de cd-rom is beperkt. Door onderstaand bestelformulier in te vullen en op te sturen ontvangt u hem binnenkort thuis. De prijs bedraagt f 34,90, exclusief verzendkosten.

Allerhande | 1996 | | pagina 41