Een natuurlijke aanvulling Porseleinen gebakbordje cadeau bij AH Vlaai AllerHande WINKELNIEUWS vitamine 'boost' tot Echinacea tablet- ten en druppels om de weerstand te verhogen. Maar ook Calcium bruista- bletten tegen botontkalking en Slank capsules voor hulp bij gewichtsafname. Om het u gemakkelijk te maken zijn de producten onderverdeeld in zes groepen: vitamines, mineralen, multi- vitamines, specialiteiten, maag- en darmproducten en afslankproducten. Elke groep is herkenbaar aan de speci- fieke kleur van het etiket. U vindt Pre- vite in de schappen bij de speciale voedingsproducten, zoals Zonnatura. Daar liggen ook folders over vitamines, die u mee kunt nemen als u er meer over wilt weten. Het Albert Heijn porselein-servies wordt uitgebreid met een Arzberg gebakbordje. In de periode van 21 okto- ber tot en met 2 november 1996 krijgt u bij een hele vlaai a f 9,95 of twee halve vlaaien a f 5,95 zo'n porse leinen gebakbordje cadeau De AH Roomboter kersen- vlaai, appelvlaai, abrikozenvlaai, kersenstrooi, appelstrooi, abrikozenstrooi en de nieuwe herfstvlaai (met bosvruchtenvulling) zijn de vlaaien die bij de actie betrokken zijn. Binnenkort zal het gebakbordje een vast onderdeel worden van het totale porselein-assortiment. lie actievoorwaarden in de winkel. Ook al zitten er van nature vitamines en minera len in de voeding die we dagelijks tot ons nemen, soms vragen we zoveel van ons lichaam dat het gewenst is voor extra voedingsstoffen te zorgen. In de grotere winkels van Albert Heijn vindt u van het merk Previte een breed scala aan producten, die een natuurlijke aanvulling kunnen bie- den aan uw dagelijkse voedingspatroon. Hoe het levens- en eetpatroon het laat- ste decennium ook is veranderd, vita mines zijn niet iets van de laatste jaren. Generaties zijn opgevoed met dagelijks een eetlepel levertraan voor de noodza- kelijke aanvulling van vitamine A en D. Ook toen al wisten we dat vitamines belangrijke stoffen in ons lichaam zijn. Tegenwoordig zijn er heel veel verschil- lende voedingssupplementen verkrijg- baar. Ze zorgen voor balans in het lichaam als die door bijvoorbeeld een- zijdige voeding, ziekte of zwangerschap is verstoord. Zes groepen Previte-producten, die bij uw Albert Heijn-winkel verkrijgbaar zijn, staan voor natuurlijke voedingssupplemen ten van topkwaliteit. Ze worden geproduceerd volgens de Europese farmaceutische normen en voldoen aan alle wettelijke voorschriften. Er worden bijvoorbeeld geen kunstmatige kleurstoffen en con- serveermiddelen aan toege- voegd. Met Previte heeft u de keus uit raim vijftig producten, varie- rend van bruistabletten, Mul- tivitamine voor een complete Binnenkort worden de oude verpakkingen (boven) van Previte ver- vangen door nieuwe. PrSvite levert extra Air Miles op In de Albert Heijn-winkels die Previte in het assortiment hebben, wordt een presentatie over Previte gegeven. Op de dagen van deze demonstratie geldt een aantrekkelijke introductiekorting op alle Previte-producten. Bovendien levert ter kennismaking elk Previte-product tot het einde van het jaar een extra Air Mile op. AllerHande 17

Allerhande | 1996 | | pagina 17