iflllerltondei y X Ideeenbeurs Ambiance '96 Lekker met de magnetron AllerHande N I E U W S Veel mensen hebben een magnetron of kennen wel iemand die er een heeft. Maar wat kun je er nou eigenlijk allemaal mee? Ontdooien en maaltijden verwarmen, dat weten we wel. Maar wist u dat u in een handomdraai een lekker klaar- gemaakte vis op tafel tovert? Het Lekkere Magnetronboek. waarvan onlangs alweer de zevende, ongewijzigde druk ver- scheen, staat vol informatie, tips en lekkere recepten voor zowel de magnetron als de combi-magnetron. Het boek is verkrijgbaar in alle Albert Heijn-winkels en kost 19,95. Zolang de voorraad strekt. Rook SCHOOL Wonen, binnengroen en genieten. Daar gaat het om op de beurs Ambiance '96, die van donderdag 21 tot en met zondag 24 november in de Brabanthallen in 's-Herto- genbosch plaatsvindt. Tussen onder meer allerlei voor- beeldinterieurs en een bloe- men- en plantenshow is Albert Heijn ook op de beurs te vinden. Als lezer(es) van AllerHande kunt u op de beurs een schitterende kris- tallen vaas winnen ter waarde van 245,-. Deze handvervaardigde vaas is ont- worpen door Bert Huls en wordt in een beperkte en genummerde oplage gemaakt. Bij iedere vaas ontvangt u een Serica Certificaat en een Cer- tificaat van Authenticiteit. Hoe maakt u kans op deze bijzondere vaas, 'Calla' genaamd? Met de op deze pagina afge- drukte bon krijgt u korting op de entreeprijs van de beurs. Vul de bon in en lever deze in bij de kassa van Ambiance. Uit deze bonnen worden elke dag vijf vazen verloot. IDEEENBEURS VOOR BINNENGROEN WONEN Brabanthallen, Diezekade 2, 's Hertogenbosch telefoon: (073) 629 39 11 Open: donderdag en vrijdag 13.00 tot 22.00 uur, zaterdag en zondag 10.00 tot 18.00 uur In de Albert Heijn-winkels Soendaplein in Haarlem en Escamplaan in Den Haag wordt sinds September 1996 de AllerHande Kookschool georganiseerd. Professionele koks leren u de fijne kneepjes van het vak en vertellen hun keu- kengeheimen. U ziet precies hoe allerlei bijzondere gerech- ten worden gemaakt en natuurlijk kunt u alles zelf proeven! Het cursusaanbod biedt tal van mogelijkheden. U kunt kie- zen uit de meest uiteenlopende thema's, zoals verschillende internationale keukens, kooktechnieken, gastoptredens van chefkoks en uiteraard wordt er ook uit de AllerHande ge- kookt. Voor informatie over het cursusprogramma en reser- veringen kunt u terecht in de genoemde Albert Heijn- winkels, telefoonnummer (023) 526 01 70 en (070) 325 45 64. Tegen inlevering van deze bon aan de kassa krijgt u 3,50 korting op de normale entreeprijs van Ambiance '96. In plaats van 13,50 betaalt u nu maar 10,-. De ideeenbeurs voor binnengroen en wonen wordt van 21 t/m 24 novem ber gehouden in de Brabanthallen te 's-Hertogenbosch. Openingstijden do. en vr. 13.00 - 22.00, za. en zo. 10.00 -18.00. Naam:- Adres: Postcode/Woonplaats Telefoon: Deze AllerHande-bon kan met in combinatie met unite re kortingsacties worden gebruikt en is geldig voor maximaal twee personen.

Allerhande | 1996 | | pagina 107