EEN AARDAPPEL met Allure Lady Christl is een nieuwe aardappel die alleen bij Albert Heijn verkrijgbaar is. Het is een aardappel die door smaak en structuur heel geschikt is om veelzijdig mee te koken. Kijk voor lekkere recepten op de volgende bladzijden. Lady Christl UUi 't Aardappel- veld vol fris groen loot Vastkokend, met een heerlijke en noviteit op het aardappelgebied is de Lady Christl, een aardappelsoort die voor liefhebbers van de kook- kunst tal van mogelijkheden biedt om een exclusieve maaltijd te bereiden. Of u haar nu bakt, kookt, grati- neert of frituurt, de Lady Christl is het middelpunt van de dis, De vastkokende aardappel is een smaakma- ker op zich. Om de optimale smaak en structuur te krij- gen wordt de Lady Christl tij- dens het telen met 'eerbied' behandeld. Doordat de aard appel behoort tot de vroege rassen, hoeft zij minder lang in de grond te verblijven, waardoor de aardappel een meer uitgesproken smaak krijgt. Bovendien worden door deze lcortere 'groei'tijd minder bestrijdingsmidde- len gebruikt, hetgeen het milieu ten goede komt. De Lady Christl is dan ook typisch een product van 'Aarde Waarde', dc kwali- teitsnorm van Albert Heijn waarbij alle aardappels, groenten en fruitsoorten moeten voldoen aan opti male kwaliteitszorg. Kwaliteitszorg tijdens en NA HET OOGSTEN De kwaliteitszorg komt ook tijdens en na het oogsten tot uitdrukking. De aardappels worden netjes gewassen en op maat en uiterlijk geselec- teerd, zodat alleen de mooi- ste Lady Christl aardappels overblijven. En tijdens het verpakken in de karakteris- tieke groen-roze gekleurde zak vindt de voorlaatste con- trole plaats. De Lady Christl is in uw Albert Hcijn-winkel verkrijg baar. Het grootste deel van het jaar wordt de Lady Christl in het zuidwesten van Nederland geteeld. In de winter wordt de Lady Christl in zorgvuldig geselecteerde gebieden in warmere delen van Europa geteeld, zonder dat er iets aan de kwaliteit en smaak verandert. Daar geldt uiteraard ook de strenge kwaliteitsnorm van Albert Heijn. In't midden het 'moeder'- aardappeltje, waarult de Lady Christl groeit 58 AllerHande

Allerhande | 1996 | | pagina 58