Le Lizet Colombard-Semillon Le Lizet, een bi-cepagewijn, wordt gemaakt van de twee druivensoorten colombard en semillon. De colombard zorgt voor het zwoele, bloemige aroma. De smaak van rijp oranje fruit, zoals perzik, abrikoos en mango, komt van de semillon. Het is een zachte, ronde wijn. Heerlijk om zo te drinken. Ook een ideale wijn om bij milde, lichte gerech- ten met een oosters tintje te schenken. Le Lizet Colombard-Semillon: 6,95" Laperouse Vin de Pays d'Oc Het Franse huis Val d'Orbieu en Penfolds uit Australia besloten om samen twee bijzondere wijnen te produceren. Dat werden Laperouse rood en wit. De witte heeft een fijne, zachte smaak. De rode is behoorlijk vol en heel fruitig. Prima bij sappige steaks en stoofschotels. Laperouse Blanc: 8,95" Laperouse Rouge: 8,95" Sauvignon Blanc Vin de Pays du Jardin de la France Appels, kruisbessen en ander fris fruit ruikt en proeft u in deze Sauvignon Blanc uit de Loire. Heel geschikt voor feestjes en om bij (vis)salades te schenken. Sauvignon Blanc, Vin de Pays du Jardin de la France: 6,95* AllerHande 39 Listel-Gris Vin de Pays des Sables du Golfe du Lion Een droge, fruitige rose uit het zuiden van Frankrijk. Lekker licht en makkelijk. Goed voor feestjes. Listel-Gris: 7,45' Domaine du Viala Vin de Pays des Coteaux d'Enserune Een frisse, fruitige rode wijn met een voile typische merlotsmaak van rood fruit (kersen en bessen). Domaine du Viala Vin de Pays des Coteaux d'Enserune: 6,95* Voor al deze wijnen geldt dat ze verkrijgbaar zijn in Albert Heijn- winkels met een of op de deur.

Allerhande | 1996 | | pagina 39