Makkelijke vismousse Knapperig tussendoortj I Jsf lensjes in twee minuten Wat eten we vanavond? AllerHande NIEUWE PRODUCTEN De Wasa sandwich is vemieuwd. In plaats van twee sandwiches in een pakje, vindt u er nu drie, voor een relatief voordeligere prijs (f 2,89). De drie verschillende smaken (ham/kaas, kaas en kaas/tomaat/ui) blijven onveranderd. Een Wasa sandwich is een gemakkelijk tussendoortje, dat u in vele situaties kunt eten. Extra handig is de afzonderlijke verpakking per sandwich. U kunt de sandwiches ca. negen maanden bewaren. De knapperigheid van het knackebrod is al die tijd gewaarborgd. Lekker mild en luchtig: de nieuwe Heinz Vismousse in de smaken Tonijn, Zalm en Makreel (2 blikjes per verpakking a 80 g, 3,89 De vismousse zit in een met de hand te openen blikje (handig voor gebruik bui- tenshuis), is direct klaar voor gebruik en makkelijk te smeren. Lekker op brood, een toastje of een cracker, maar ook als geraffineerd voorgerecht met een takje dille. Flensjes toe zijn lekker, maar het kost wat tijd om ze te maken. Albert Heijn heeft daar een oplossing voor: 'snelle' roomijsflensjes (4 voor 6,49 De flensjes, die zijn gevuld met vanilleroomijs met aardbeiencom- pote erdoor, bewaart u in de diepvries. De bereiding is heel simpel: smelt wat boter in een hete pan, leg de flensjes rechtstreeks uit de diepvries in de pan en bale ze aan iedere kant ca. 1 minuut. Heel lekker met mee- gebakken hazelnootsnippers of een scheutje Grand Marnier (slijter). Will u met iets gewoons iets bijzondcrs doen, maar u weet niet precies hoe? Of ziet u in de winkel iets lekkers liggen, maar u weet niet hoe het klaar te maken? Het Twaalf Maanden Lekker Eten kookboek van Albert Heijn (f 25,-) zit boordevol recepten en tips, die u het hele jaar door nieuwe en verrassende antwoorden geven op de vraag: wat zullen we vanavond eten? Het Twaalf Maanden Lekker Eten kook boek is exclusief bij Albert Heijn verkrijgbaar zolang de voorraad strekt. AllerHande 13

Allerhande | 1996 | | pagina 13