Nog meer keus in kwaliteitsvlees Handige lijm om foto's te plakken AllerHande in de rij te staan en kunt rustig uw keuze bepalen. Huiswijn met Bonus Miles Bij Albert Heijn vindt u een steeds breder assortiment voorverpakt vlees. En dat is handig want u hoeft bijvoorbeeld niet meer WINKELNIEUWS U vindt in de koelvitrine verschillende soorten kwaliteitsvlees, waaronder IKB-vlees, AH Royaal- vlees en Argentijns vlees. U vraagt zich wellicht af wat het verschil is. De letters 1KB staan voor Integrale Keten Beheer- sing. 1KB is een regeling, nu nog alleen voor var- kensvlees, die beheerd wordt door het Product- schap van Vee en Vlees. Varkenshouders en slach- terijen die IKB-erkend zijn, moeten zich aan strenge regels houden en worden hierop gecontro- leerd. Zo wordt er gelet op de verzorging van de varkens, het soort voer dat ze krijgen en de medi- sche geschiedenis. Op deze manier wordt IKB-vlees gegarandeerd kwaliteitsvlees. AH Royaal-vlees zijn diverse kwaliteitsvleessoorten met een extraatje. Zo zit in de verpakking bijvoor- beeld een bakje kruidenboter of saus, of het vlees is op een speciale manier gekruid met verse kruiden. Argentijns vlees ten slotte is het malste vlees dat verkrijgbaar is. Dit vlees is afkomstig van runderen die in Argentinie leven in de vrije natuur. Hier gra- zen de runderen ook zelf hun voedsel bijeen. Op deze manier wordt vlees verkregen van goede kwaliteiL Fotoliefhebbers opgelet! Wie in de maanden September en oktober bij Albert Heijn zijn foto's laat ontwikkelen en afdrukken, of een fotorolletje koopt, of nabestellingen doet, krijgt een praktisch cadeautje: een tube Velpon fotolijm om foto's in te plakken met als bijzonder detail, dat de foto's weer gemakkelijk uit het plakboek genomen kunnen worden, zonder de foto of het fotoboek te beschadigen. Als dat niet handig is! De tubes zijn verkrijgbaar zolang de voorraad strekt. Vanaf 14 oktober ontvangen alle Air Miles-spaarders weer een kwartaaloverzicht met het laatste soldo van de gespaarde Air Miles. In de wijnmaand oktober doet Albert Heijn een onweerstaanbaar aanbod. Bij aankoop van 12 flessen AH Huiswijn (inhoud I liter) van dezelfde soort (bijvoorbeeld Rood of Cotes du Roussillon), betaalt u slechts 11 flessen. Air Miles-spaarders krijgen daarbovenop 10 extra Bonus Miles, wanneer zij de coupon uit het Air Miles-kwartaaloverzicht inleveren. AllerHande 131

Allerhande | 1996 | | pagina 131