ledere lamp zijn eigen kleur Beertje Paddington De kat eet, u spaart 21 Wereld- menuutjes AllerHande Dierendag, 4 oktober is het weer zover. Op deze dag verwent u uw huisdier net even iets meer dan op andere dagen. Felix heeft diverse maaltijden waarvan uw kat of poes zeker zal smullen. In de week van 30 September zit bij een ver- pakking van 3 blikken Felix een boekje. de zogenaamde Kat-a-Logus. Hierin vindt u allerlei leuke artikelen voor u of uw kat waarvoor u met Felix kunt spa- ren. Zo kunt u sparen voor o.a. mokken, een horloge of een eigenwijs kattenbakje in de vorm van een katten'voetje'. De gloeilampen van Albert Fleijn hebben een nieuwe verpakking. Was het voorheen lastig om een bepaalde vorm lamp te vinden, omdat ieder wattage zijn eigen kleur had, nu heeft iedere vorm zijn eigen kleur. Zo hebben de kogellam- pen een gele verpakking en zijn de standaard- 'peertjes' in een rood doosje verpakt. De nieuwe verpakking straalt bovendien de goede kwaliteit van de lampen uit. Naast de AH Gloeilampen kunt u bij Albert Heijn ook terecht voor spaar- lampen en halogeenlampen. De afbeelding van Beertje Padding ton op keukenrol- len en tissues was enige tijd geleden zo'n succes, dat Albert Heijn heeft besloten om beide producten opnieuw in het assortment op te nemen. Van 30 September tot 5 oktober kunt u, exclusief bij Albert Heijn de keukenrollen (per 2 stuks, 2,79) en tissues (doosje a 100 stuks, f 2,75), versierd met de afbeelding van dit grappige beertje verkrijgen. Rond de wereld in 21 menuutjes. Dat is mogelijk met het nieuwe kookboek van het Kinderkookcafe (f 24,90). Het kookboek bevat recepten uit alle werelddelen en vertelt over de verschillende eetgewoontes. Om zo'n boek te maken is heel wat geld nodig. Albert Heijn (die bijna alle ingredienten die in het kookboek voorkomen in het assortment heeft), vindt het kookboek een goed initiatief en sponsor! de uitgave dan ook. Het kookboek is verkrijgbaar in de boekhandel. ISBN: 9024525942. AllerHande 129

Allerhande | 1996 | | pagina 129