Schenk uw wijn in kristaMen glazen Panty's bij de boodschappen Kleur je wereld met bloembollen A llerHande NIEUWE PRODUCTEN Lekker makkelijk; kwaliteits- panty's neemt u nu gewoon met de boodschappen mee! Albert Heijn heeft namelijk haar assor tment panty's flink uitgebreid. Naast de vertrouwde AH Panty's vindt u nu ook diverse soorten panty's en kniekousjes van het Franse modieuze kwaliteits- merk DIM. DIM heeft pan ty's voor dagelijks gebruik (vanaf 2,99) en voor speciale momenten zoals feestjes (vanaf f 5,99), U heeft de keuze uit ver- schillende kleuren. Van 23 September tot en met 19 okto- ber heeft Albert Heijn een aantrekke- lijke aanbieding voor wijnliefhebbers: een mooie terracotta wijnkoeler (f 6,95 om uw witte wijn heerlijk op temperatuur te houden. Bovendien komen de kristallen witte en rode wijnglazen van de modellen Bourgogne en Toscane. welbekend uit de AH Kristalactie, vanaf 23 Sep tember vast in het assortment van Albert Heijn. De prijs van twee Bour- gogneglazen is 14,95 en van twee Toscaneglazen 24,95. De glazen kunt u vinden bij het assortment wijnen. Zo kunt u van uw gedekte tafel een sfeervol geheel maken. (2X3>©® Exclusief bij Albert Heijn verkrijgbaar zijn vier groepjes bloembollen in een fraaie nieuwe verpakking. De bloembollen zitten in kleine kist-doosjes, waardoor ze behalve voor eigen gebruik ook heel leuk zijn om iemand cadeau te geven. Bij de Lenteparade If 3,95) kunt u kiezen uit 22 soorten bolgewassen als tulpen en hyacinten, die geschikt zijn voor tuin en bloem- bak. Nieuw zijn de Terras- en balkonspecialiteiten (f 3,95) en deze bieden de keuze uit 12 soorten laagbloeiende bloemen. De Voordeelaanbieding voorjaarsbloeiers If 5,95) bestaat uit scherp geprijsde tulpen en leuke bol- gewasjes voor in de tuin of in de bloembak. De Lentecocktail (f 9,95) is trendy blauw- en geelbloeiende bollen. AllerHande 127

Allerhande | 1996 | | pagina 127